پخش خودکار بعدی

خلاصه بازی سپاهان 1 - پرسپولیس 1

دنیای اسپرت دنیای اسپرت
42
تاریخ انتشار 18 / 09 / 1397
دسته‌بندی ورزشی
نظرات کاربران
کامبیز -

بازم مثل همیشه... ماشالا داوررررررررررررررر

ندارم -

باز هم داوری به داد تیم حکومتی رسیید!!! جام رو بدین به پرسپولیس دیگهههه

نرگس -

هدیه به پرسپولیس این کجاش پنالتی بود بازیکن اصلا توپ را ندید و توپ خورد پشت دست کیروش. اتحاد تراکتوری ها سپاهانی ها و پدیده ای ها علیه پرسپولیس ادامه دارد.

مجتبی -

واقعا باعث تاسفه برای آقای فغانی عزیز. از ابتدای بازی کاملا مشخص بود که سوت هاش در جهت پرسپولیس بودند و به خصوص بعد از گل سپاهان برای اعلام پنالتی بی تابی میکرد. صحنه پنالتی هم که به وضوح قبل از برخورد بسیار جزیی توپ به دست مدافع منشا روی خالد شفیعی خطا کرد. فقط می توان گفت تاسففففففففففففففففففففففففف

just perspolis and other none -

طوفان زرد آسیا.خخخخخخخخخ محروم کنید.پنجره نقل و انتقالات را ببندید.به اتوبوسمان سنگ بزنید.ما هستیم تا همیشه.زنده باد پرسپولیس و پرسپولیسی.

مرتضی -

از فغانی بعید بود

محمد رضا--سرایان -

نیمه دوم کاملا سوار بازی بودیم.حیف شد.انشاالله ترابی بیاد و......

نرگس -

ببین سپاهان چقدر بزرگه که تساوی گرفتن از سپاهان برای پرسپولیس افتخاره. البته به کمک داور

استقلال پیج -

آقا من از سایت ورزش 3 لینک شدم حالا نمیدونم با هم هستین یا نه فقط خواستم بگم اینقدر به این بازی نگین ال کلاسیکونمیدونم دلیلتون چیه ولی ال کلاسیکو ایران رو همه میدونن بازی استقلال و پرسپولیس هست حالا از استقلال خوشتون نمیاد دیگه اسم ال کلاسیکو رو خراب نکنین لطفا

داریوش 5656 -

داوری افتضاح بود. 50 - 50 را کاملا به نفع پرسپولیس گرفت. قبل خطای پنالتی باید خطای بازیکن پرپولیس را می گرفت. همینه که پرسپولیس نمیتونه در آسیا قهرمان بشه چون در ایران داورا و فدراسیون و رسانه ها هواشو دارند اما در آسیا عدالت رعایت میشه.