نگاهی به ماجرای اخراج ارنستو والورده و حواشی بعد از آن

ورزشی ترین
منتشر شده در 27 دی 1398

ارنستو والورده در حالی از بارسا اخراج شد که کارنامه ای موفق از خود به جای گذاشت. او در حالی بارسا را به ستین تحویل داد که تیمش صدرنشین لالیگا است و در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان نیز حضور دارد اما انتقاداتی که به سبک بازی بارسا وارد می کردند و شکست در سوپرکاپ برابر اتلتیکو باعث شد تا حکم به پایان ماموریت او در بارسا بدهند.


باشگاه بارسلونا یک ویدئو برای وداع با والورده و قدردانی از وی منتشر کرد که در آن از والورده به عنوان عضوی همیشگی از خانواده بارسا یاد شده بود اما در متن پیام باشگاه که در وبسایت رسمی بارسلونا منتشر شد ناامیدی از کسب دو شکست سنگین از رم و لیورپول در لیگ قهرمانان کاملا بزرگنمایی شده است.


این دو شکست در پیام باشگاه بیش از دو قهرمانی بارسا در لالیگا با والورده بازتاب داشته و به عنوان یکی از مهمترین دلایل قطع همکاری با این مربی یاد شده است.


اتفاقی که به عنوان آخرین حرکت زشت بارسا در قبال والورده تعبیر شده است. هنوز بسیاری از کارشناسان نتوانسته اند درک کنند که بارسا چگونه با سرمربی موفق خود در نیمه های فصل قطع همکاری کرده است و آن را یکی از بدترین رفتارها در قبال سرمربی باشگاهی سطح اول جهانی می دانند.

دیدگاه کاربران