کتاب سیزده

دوجلدی
منتشر شده در 06 فروردین 1399

سیزده یک رمان انگیزشی است. شاید این ساده ترین تعریفی باشد که بتوان برای کتاب "سیزده" ارائه داد. اما این همه ماجرا نیست. در کتاب "سیزده" علی میرصادقی که همه او را به عنوان مرد انگیزه ایران می‌شناسند داستانی جذاب را تعریف می کند که هم برای نوجوانان خواندنی است و هم برای بزرگسالان. شخصیت اصلی این داستان نوجوانی است که درگیر زندگی روزمره و معمولی اش است. اما روزی که برای ملاقات با استاد کاراته اش به دفتر کار استادش می رود ناگهان همه چیز تغییر می کند. او ناچار است با باورهایش روبرو شود و به این سوال پاسخ دهد که باور چیست؟ حال زمانی است که باورهای او به طور کامل به چالش کشیده می شود و مسیری جدید در زندگی اش رقم می خورد.


وقتی این کتاب را می خوانید شما هم با این سوال مهم روبرو می شوید که باور چیست؟ این سوالی است که بعد از اتمام داستان پاسخش را پیدا خواهید کرد.


علی میرصادقی درباره کتاب "سیزده" می گوید: "سیزده یک کتاب نیست بلکه یک سفر است که هر کسی می تواند به شیوه خاص خودش آن را به پایان برساند." این کتاب برای نوجوانان جوانان هر کسی که می خواهد هدفی در زندگی اش تعیین کند راهنمای مناسبی است تا بتواند راهش را بهتر پیدا کند. این کتاب در قالب داستان و با زبانی صریح صمیمی ولی بسیار کاربردی و جذاب نوشته شده است که خواننده را با خودش همراه می کند. این کتاب را انتشارات بارسا منتشر کرده است. اگر شما هم می خواهید لذت خواندن این داستان را بچشید می توانید از طریق بانک کتاب دو جلدی اقدام کنید.


دوجلدی


https://dojeldi.org

دیدگاه کاربران