جزئیات دیدنی خودروی هیوندا توسان Tucson N Line

بهترین ها
منتشر شده در 11 بهمن 1399

برخلاف هاچبک‌های شهری هیوندای شامل ولوستر و i30 که در مدل N لاین مجهز به پیشرانه تقویت‌شده و تجهیزات فنی اختصاصی هستند قوای محرک توسان N لاین تفاوتی با نمونه‌های استاندارد ندارد. برای این خودرو نیز موتور 1/6 لیتر توروبوشارژ با قدرت‌های 150 و 180 اسب‌بخار تولید خواهد شد. همچنین نسخه دیزل هیبرید 136 اسب‌بخار هیبریدی 230 اسب‌بخار و پلاگین هیبرید 265 اسب‌بخار نیز وجود دارد که همگی دارای موتور 1/6 لیتر هستند.


از معدود تفاوت‌های توسان N لاین با مدل استاندارد می‌توان به سیستم تعلیق اشاره کرد که همراه سیستم مدیریت الکترونیک فنربندی مانور خودرو در شرایط مختلف را بهبود و حس اسپرت توسان N لاین را افزایش می‌دهد. مهندسان هیوندای ادعا می‌کنند توسان N لاین در شرایط رانندگی عادی و مود نرمال مشابه مدل استاندارد است اما هنگامی که در حالت اسپرت استفاده شود تجربه‌ای متفاوت با تعادل بهتر ارائه می‌دهد.


.jpg)


فراتر از مباحث فنی توسان N لاین با ظاهر جذاب‌تر و جوان‌پسندتر جلب توجه می‌کند. رینگ‌های 19 اینچ اگزوزهای دوگانه و کیت بدنه مختص این خودرو هستند. همچنین ترکیب رنگ‌های اختصاصی برای توسان N لاین مثل خاکستری روشن با سقف سیاه نیز وجود خواهد داشت.


در فضای داخلی تفاوت چندانی بین توسان N لاین و مدل استاندارد وجود ندارد. خط دوخت و بعضی جزئیات قرمز رنگ هستند درحالی‌که پوشش چرم صندلی‌ها مرغوب‌تر است و عبارت N-line در قسمت‌های مختلف کابین دیده می‌شود.

دیدگاه کاربران