سرنوشت آیفون های قدیمی

یوتیوب ایرانی
منتشر شده در 03 دی 1400

اوایل امسال اپل اعلام کرد تعداد آیفون‌هایی که در‌حال‌حاضر استفاده می‌شوند به بیش از یک‌میلیارد دستگاه رسیده است. این گوشی‌ها یا خیلی زود خراب یا با نسخه‌ی دیگری جایگزین می‌شوند. پس از این موضوع سوالی که مطرح می‌شود آن است که اپل با این تعداد آیفون‌های قدیمی چه‌ کار می‌کند؟


جالب است بدانید که برخی از این محصولات دوباره فروخته و برخی نیز بازیافت می‌شوند. در سال‌های اخیر اپل با ایجاد کوپن‌ها و دریافت آیفون‌های قدیمی توانست سودش را چند برابر کند و جلو ضرر را نیز بگیرد اما در‌این‌میان جزئیات دیگری نیز وجود دارد که باید بدانید. در این ویدئو از زومیت مسئله‌ی یادشده را بررسی کرده‌ایم پس با ما همراه باشید.


حامی این ویدئو اپلیکیشن مهریران یا همان همراه بانک مهر ایران است. این اپلیکیشین را می‌توانید از کافه‌بازار دانلود کنید. این نرم‌افزار امکان افتتاح حساب به‌صورت غیرحضوری را فراهم می‌کند. همچنین افراد می‌توانند ازطریق اپلیکیشن وام قرض‌الحسنه بگیرند. علاوه‌بر امور معمول بانکی مانند انتقال وجه کارت‌به‌کارت پایا و... امکان مدیریت حساب‌ها نیز وجود دارد. افراد می‌توانند به‌راحتی از سیستم حسابداری شخصی اپلیکیشین مهریران برای مدیریت هزینه‌ها و درآمدهایشان استفاده کنند.

دیدگاه کاربران