پخش خودکار بعدی

قهرمان دارت جهان به کمپین "ورزش‌سه" پیوست

کمپین ستاره ها کمپین ستاره ها
46

با دعوت از فرانک پرتوآذر


قهرمان دارت جهان به کمپین "ورزش‌سه" پیوست


ملی پوش دارت زنان ایران به کمپین "ورزش سه" برای کمک به سیل زدگان پیوست. 


به گزارش "ورزش سه" مژگان رحمانی ملی پوش دارت زنان ایران که اخیرا به مقام قهرمانی مسابقات آزاد جهانی 2019 هند دست یافت و به افتخار بزرگی دست پیدا کرد به کمپین "ورزش سه" که در جهت کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر کشور راه اندازی شده پیوست.


این قهرمان دارت در این باره گفت: سلام من مژگان رحمانی عضو تیم ملی دارت ایران و قهرمان آزاد جهانی 2019 هند به کمپین "ورزش سه" می‌پیوندم.


او همچنین مدال طلای خود را برای کمک به سیل زدگان اهدا کرد و گفت: من مدال طلای خودم را در جهت بازسازی مناطق سیل زده به مردم عزیز کشورم که صاحب اصلی این مقام هستند اهدا می‌کنم.


رحمانی در پایان عنوان کرد: از همین جا دوست عزیزم فرانک پرتوآذر بانوی اول دوچرخه سواری آسیا را به این کمپین دعوت می‌کنم.


وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده است. چهره های ورزشی و هنری همانند برانکو ایوانکوویچ جواد نکونام پژمان جمشیدی امیر قلعه نویی کیمیا علیزاده یحیی گل محمدی مجید جلالی خداداد عزیزی علیرضا منصوریان و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیلزدگان به چالش کشیدند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک‌های مردمی ادامه دار باشد.


هم‌وطنانی که قصد کمک به سیل‌زدگان را دارند می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112737 مبلغ موردنظر خود را به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز نموده و رسید آن را برای وب‌سایت ورزش سه ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی نامشان در میان شرکت‌کنندگان در کمپین ثبت شود.


کمپین ستاره‌ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وب‌سایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک‌های نقدی و غیر نقدی ستاره‌های ورزشی و هنری مستقیما به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

تاریخ انتشار 03 / 04 / 1398
دسته‌بندی ورزشی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.