افزایش موفقیت IVF با لیزر طب سوزنی و لیزر موضعی

دکتر عباس انصاری
منتشر شده در 26 بهمن 1398

طب سوزنی به همراه لیزرآکوپانکچر و لیزر موضعی تخمدانها و رحم درمان موثری برای افرادی است که تصمیم به I.V.F دارند


 کتابهای مرجع متخصصین زنان و زایمان انجام طب سوزنی قبل از I.V.F را توصیه کرده اند چرا که این روش شانس موفقیت I.V.F را افزایش می‌دهد.


 بیمار 35 ساله 6 بار I.V.F ناموفق داشته اند و زمانی که در سال 96 برای بار هفتم تصمیم به I.V.F داشتند از طریق یکی از دوستان خود که ناباروری داشته و در مطب ما با انجام طب سوزنی ولیزر آکوپانکچر I.V.F ایشان مثبت و حامله شده بودند آشنا شدند. ایشان پس از پانکچر تخمدان و زمانی که جنین فریز داشتند یک فرصت 4 ماهه داشتند و تصمیم گرفتند برای انجام 12 جلسه طب سوزنی و لیزرآکوپانکچر و لیزر رحم در مطب ما برای افزایش خونرسانی به رحم و آماده سازی آن و آمادگی کلی بدن مراجعه کنند که خوشبختانه منجر به I.V.F موفقیت‌آمیز در ایشان گردید و هم اکنون صاحب یک دوقلوی یک سال و نیمه هستند.


توصیه ایشان به زنانی که ناباروری و چندین مرتبه I.V.F ناموفق داشته اند این است که با انجام طب سوزنی در کنار اقدامات متخصص زنان و زایمان می توانند شانس موفقیت I.V.F را بالا ببرند.


 بیمار به یکی از همکاران خود که یکبار IVF ناموفق داشتند توصیه نمودند که در مطب ما طب سوزنی و لیزر آکوپانکچر انجام دهند که به لطف خدا بطور طبیعی باردار شدند. زمانی که ایشان به مطب ما در سال 96 مراجعه کرده بودند 12 سال از ازدواج ایشان می گذشت و تقریبا در طول 10 سال 6 مرتبه I.V.F منفی داشتند تا اینکه با انجام طب سوزنی و لیزرآکوپانکچر هفتمین I.V.F به لطف خدا با موفقیت همراه شد و صاحب فرزند شدند.


Instagram.com/@dr.abbas_ansari


021-26767205

دیدگاه کاربران