پخش خودکار بعدی

پوشک بزرگسال چسبی مبارک mobarak توضیحات وشرح کالا امکان تهیه و خرید آسان

rastinteb.com rastinteb.com

پوشک بزرگسال چسبی مبارک محصول کشور ایران می باشد و در سه سایز اسمالمدیوم و لارج تولید و عرضه گردیده است. سایز اسمال این پوشک مناسب برای دور کمر 60 الی 90 سانتی متر مدیوم مناسب برای 70 الی 120 سانتی متر و لارج مناسب برای دور کمر 90 الی 150 سانتی متر می باشد.


مواد اولیه به کار رفته در پوشک بزرگسال مبارک مرغوب بوده و مطابق با استانداردهای بهداشتی می باشد و سلامت پوست مصرف کنندگان را تضمین می نماید به آنها این اطمینان خاطر را می دهد که استفاده از پوشک بزرگسال مبارک هیچگونه عوارض یا ناراحتی پوستی برای آن ها به همراه نخواهد داشت.


پوشک بزرگسال چسبی مبارک را از سایت راستین طب rastinteb.com با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت خریداری نمایید . (خرید و سفارش از طریق تلفن و تماس با 09107647696 (کردی)


برچسب ها:


پوشک بزرگسالپوشک بزرگسال چسبیپوشک چسبی مبارکپوشک بزرگسال مبارکارزان ترین پوشک بزرگسالخرید اینترنتی پوشک بزرگسال مبارکنمایندگی پوشک بزرگسال مبارکپوشک بزرگسال ارزانپوشک بزرگسال ارزان قیمتخرید عمده پوشک بزرگسالانخرید پوشک مبارکنمایندگی پوشک مبارک تهرانخرید پوشک بزرگسال مبارکنمایندگی پوشک بزرگسال مبارک خرید اینترنتی پوشک بزرگسال مبارکنمایندگی پوشک بزرگسال مبارکخرید پوشک مبارک

تاریخ انتشار 17 / 06 / 1398
دسته‌بندی سلامت
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.