رییس قوه قضاییه: با دست و دل لرزان نمی توان اقتصاد قوی رقم زد

تماشا نیوز
منتشر شده در 04 بهمن 1398

رئیسی: برای تحقق اقتصاد مقاومتی به مدیران شجاع نیاز داریم


رییس قوه قضاییه گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری به عنوان یک اصل مهم و ضروری در کشور به مدیران بسیار شجاع و دلسوز نیاز داریم.


حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی عصر پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان یزد افزود: با دست لرزان نمی‌توان اقتصاد قوی رقم زد اقتصاد قوی شجاعت و مقاومت می‌خواهد و مدیران ما باید با این روحیه وارد کار شوند.


وی ادامه داد: مبارزه با فساد و مسوولیت‌پذیری از اصول بسیار مهمی است که باید مدنظر باشد و از مدیر قوی و شجاع با جسارت در اجرا که اجازه ندهد در زندگی مردم خللی وارد شود باید حمایت جدی کرد.


رییس قوه قضاییه تاکید کرد: برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید همه در کنار هم نظام را برای اجرای این موضوع مهم یاری دهند که انجام آن حلال بسیاری از مسائل و مشکلات در کشور است.


رئیسی اظهار داشت: هر مدیری در چهار عرصه کار و نلاش باید همواره پاسخگو باشد و نگاه در مدیریت اسلامی باید این باشد که مردم را دوست داشته باشیم.


وی گفت: باید بدانیم که راه خدا از میان خلق می‌گذرد و اگر می‌خواهیم قرب پیدا کنیم باید مشکل مردم را حل کنیم و در این زمینه قرب برای همه لازم است و برای مدیران لازم‌تر است.

اجازه درج دیدگاه برای این ویدیو وجود ندارد.