انگشتر مردانه فیروزه نیشابوری رکاب دست ساز حصیری کد R65

زرسی
منتشر شده در 29 آبان 1399

انگشتری که مشاهده می نمایید انگشتر مردانه فیروزه نیشابوری رکاب دست ساز حصیری کد R65 می باشد. این انگشتر فیروزه نیشابوری یکی دیگر از سری تولیدات سایت زرسی می باشد که علاوه بر خواص اعجاب انگیز نگین آن طراحی خاص و متفاوت رکاب نقره زیبایی فوق العاده ای را برای این انگشتر فیروزه نیشابوری به ارمغان آورده و آن را برای تمام زیبا دوستان و علاقمندان به هنر دست مناسب گردانیده است. رکاب این انگشتر مردانه نیز دست ساز بوده و علاوه بر سوهان کاری دارای طرح فوق العاده زیبا و منظم حصیری می باشد از نقره با عیار 925 ساخته شده است. نگین اصلی که در وسط قرار گرفته فیروزه نیشابوری اصل می باشد و آن را در زمره زیباترین انگشترهای فیروزه نیشابوری سایت زرسی قرار داده است.


جهت مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر درباره ی این انگشتر مردانه رکاب دست ساز حصیری فیروزه نیشابوری به این لینک مراجعه کنید.


انگشتر مردانه فیروزه نیشابوری رکاب دست ساز حصیری کد R65


این انگشتر مردانه رکاب دست ساز حصیری فیروزه اصل نیشابور در سایزهای مختلف قابل ارائه می باشد برای انتخاب صحیح سایز پیشنهاد می گردد که مقاله آموزشی راهنمای سایز انگشتر را در سایت زرسی مطالعه کنید تا با اندازه گرفتن دور انگشت خود سایز انگشت خود را بدست بیاورید.

دیدگاه کاربران
<