پخش خودکار بعدی

چگونه دیلیت اکانت تلگرام انجام بدیم

شالکه شالکه
86


اگر به دلایل مختلف قصد حذف حساب کاربری خود از نرم‌افزار پیام‌رسان تلگرام را دارید، با مراجعه به آدرس https://telegram.org/deactivate می‌توانید این فرایند را به سادگی امکان‌پذیر سازید. به این منظور در کادری که در صفحه یادشده مشاهده می‌کنید شماره تلفن همراه خود را با فرمت " (شماره همراه)(کدکشور)+" وارد کرده (به عنوان مثال +980913….) و منتظر دریافت پیامکی حاوی کد تایید روی گوشی خود باشید. با وارد کردن کد تایید در قسمت Confirmation Code و ورد به سرویس، هشداری با مضمون حذف تمامی پیام‌ها، گروه‌ها و لیست مخاطبین در پرتو حذف حساب تلگرام، پیش روی شما قرار خواهد گرفت. 


در صورتی که از حذف حساب منصرف شده‌اید و قصد تغییر شماره مورد استفاده خود را دارید، در این بخش با کلیک روی لینک Click here که با رنگ آبی مشخص شده می‌توانید این راهکار را عملی سازید.


در بند پایانی نیز تلگرام تاکید کرده که در صورت محدود شدن فعالیت شما به علت موارد مرتبط با ارسال اسپم، حذف حساب کاربری محدودیت‌های موجود را از میان نخواهد برد. 


در کادر پایین صفحه با موضوع Why are you leaving? نیز می‌توانید دلیل خود را (البته پر کردن این کادر الزامی نیست) برای حذف حساب کاربری درج کنید. در نهایت، با تایید موارد یادشده، دو گزینه Yes,delete my account و Nope I’ll give it another try در مقابل شما قرار خواهد گرفت که گزینه سمت چپ (قرمز رنگ) به منزله تایید فرایند حذف حساب کاربری خواهد بود و گزینه سبز‌رنگ، انصراف شما از این فرایند را نشان خواهد داد.

تاریخ انتشار 27 / 08 / 1397
دسته‌بندی تکنولوژی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.