پخش خودکار بعدی

کلینیک نجوا ارائه دهنده انواع سمعک و تست شنوایی سنجی

#### ویزیت در منزل


در تعدادی از بیماران از جمله کودکان با، مشکلات فلج مغزی، عقب ماندگی ذهنی، نقص حرکتی، سالمندان با کهولت سن که توانایی حرکت ندارند این امکان وجود دارد که شنوایی شناسی در منزل بیمار حضور یابد و ارزیابی شنوایی و تجویز و تنظیم سمعک را انجام دهد.


#### خرید باتری سمعک


سمعک های مختلف با سایز و قدرت متفاوت دارای باتری با سایز های متفاوت می باشد. به طور کلی هر چه میزان کم شنوایی بیشتر باشد نیاز به قدرت بیشتر و در نتیجه سمعک با سایز بزرگتر می باشد.


#### تعمیر سمعک


تعمیر و مشاوره انواع سمعک همانطور که میدانید، مدل های سمعک به صورت: سمعک پشت گوشی RIC(بدون قالب) سمعک پشت گوشی( با قالب) سمعک داخل گوشی


#### تجهیزات مجموعه کلینیک های نجوا


انجام مجموعه تست های شنوایی و تعادلی شامل: تست ادیومتری، بررسی عفونت گوش، تست OAE، تست ABR، تست ASSR، تست Ecogh، تست VEMP، تجویز انواع سمعک، تمیر انواع سمعک، ارزیابی و توانبخشی وزوز گوش و سرگیجه.


#### سرگیجه


سرگیجه خوش خیم وضعیتی(BPPV) شاید یکی از معمول ترین دلایل سرگیجه در بین بزرگسالان باشد. علایم BPPV معمولا در بیشتر از 85 درصد بیماران با درمان اول از بین می رود.


#### بیمه های پوشش دهنده سمعک


خوشبختانه در سالهای گذشته با حمایت بخش دولتی مقداری از هزینه سمعک توسط بیمه پرداخت می شود که مقدار این هزینه برای سمعک یک گوشی و دوگوشی متفاوت است.

تاریخ انتشار 14 / 06 / 1397
دسته‌بندی سلامت
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.