پخش خودکار بعدی

خلیل‌زاده: استقلال از لیگ قهرمانان آسیا انصراف می‌دهد!

ورزشی ترین ورزشی ترین
87

کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا بالاترین نهاد تصمیم گیری در این فدراسیون است که مهدی تاج رئیس اسبق فدراسیون فوتبال ایران نیز در آن عضویت دارد فردی که مدیران باشگاهی از صبح با او در تماس هستند تا بتوانند با لابی او را به سود ایران و میزبانی تیم های ایرانی را بازگردانند اما مشخص نیست که تاج بتواند سایر مدیران عضو در این کمیته را قانع کند. با این حال از بین تیم های فوتبال ایرانی تیم استقلال فاقد مدیرعامل قانونی است و باشگاه شهر خودرو نیز عالی ترین مقام اجرایی خود را به سمت سرمربی ارتقا داده است اما سپاهان و پرسپولیس که شرایط مشخصی دارند می توانند در گفتگو با مدیران تیم های رقیب و همچنین مسئولان afc شرایط را کمی به سود خود تغییر دهند تا کمیته اجرایی تصمیم کمیته مسابقات را وتو کند.

موضوع سلب میزبانی از تیم های ایرانی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا برای اولین بار شب گذشته توسط یک روزنامه نگار عربستانی منتشر شد و مشخصا به تحرک تیم های عربی در این زمینه مرتبط است. تیم الکویت که قرار بود این هفته با استقلال در تهران مسابقه بدهد فعلا اولین برنده این تصمیم است چرا که مسابقه این تیم با استقلال قطعا در قطر برگزار می شود.

تیم الرفاه بحرین نیز که با تیم شهر خودرو مسابقه خواهد داد به دنبال برگزاری بازی در یک زمین بی طرف است اما مدیران شهر خودرو اعلام کردند که حاضر به مسابقه در زمین بی طرف نیستند و از این رقابت ها کنار خواهند کشید.

تاریخ انتشار 28 / 10 / 1398
دسته‌بندی ورزشی
نظرات کاربران
تماشا -

همه نمایندگان ایران باید پشت هم باشن. اگه میزبانی رو ازمون گرفتن همه انصراف بدن. afc ضرر میکنه نه تیمهای ما اون سال بعد مشکل عربستان و قطر‌ قطر قاطعانه گفت انصراف میدم محرومش نکردن

behrod -

کی میشه تو از استقلال انصراف بدی ما راحت شیم ؟

aghahi -

به نظرم این یه توطئه و نقشه شوم هست . یعنی با این کار یا خواستن قدرت میزبانی رو از تیم های ایرانی بگیرن یا هم که در صورت نپذیرفتن تیم های ایرانی کلا بکشن کنار و دیگه نباشن تو لیگ قهرمانان اسیا ! بهترین راهکار این هست که ما به فدراسیون اسیا نامه بزنیم و بگیم مشخصا به چه دلایلی گفتید ایران نا امن هست در حالی که ما یکی از امن ترین کشورهای جهان هستیم ..