روش های مهاجرت به کشورهای حوزه اسکاندیناوی | سوئد نروژ و دانمارک

شرکت مهاجرتی Go2tr
منتشر شده در 11 مرداد 1399

بهترین راه های مهاجرت به کشورهای سوئد نروژ و دانمارک رو میشناسین؟


تو این لایو قراره براتون از راحت ترین راه های مهاجرت به کشورهای پرطرفدار حوزه اسکاندیناوی صحبت کنیم


سوئد از کشورهای پیشرفته و منحصربه فرد در جهان محسوب می‌شود سالانه افراد زیادی علاقه‌مند مهاجرت به این کشور هستند. سوئد در اروپا و حوزه اسکاندیناوی واقع شده است و از نظر آب و هوایی بسیار سرد است. این کشور چهارمین کشور بزرگ در اروپا به‌شمار می‌رود. در سوئد بیش از 10 میلیون نفر زندگی می‌کنند. زبان رسمی در این کشور سوئدی است. سوئد جز کشورهای توسعه‌یافته در جهان محسوب می‌شود. این کشور اقتصاد قدرتمندی دارد و خدمات زیادی را به مردم ارائه می‌دهد از این‌رو مردم از رفاه خوبی برخوردارند به همین دلیل شرایط زندگی در این کشور بسیار ایده‌آل است. مقاله‌ای کامل در مورد اطلاعات کلی کشور سوئد را مطالعه نمایید.


برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در این موردبه لینک زیر مراجعه فرمایید


https://go2tr.com/sweden


در کشور دانمارک شادی بخش مهمی از زندگی است. رعایت قوانین رانندگی در این کشور تبدیل به یک فرهنگ شده است. بانوان در کشور دانمارک از حقوق برابر با آقایان و گاه بیشتر از آقایان برخوردار هستند. کشور دانمارک توانسته زیرساخت های اقتصادی خود را بهبود بخشد.کشور دانمارک از نظر جغرافیایی در بخشی از اسکاندیناوی قرار دارد و به طور کلی این کشور از نظر ارتفاع در بخش پایین قرار دارد. جلگه های سرسبز و حاصلخیز دانمارک بخشی از جغرافیایی این کشور زیبا را تشکیل می دهد. در دانمارک رودهای کوتاه اما پر آب دیده می شود. مساحت این کشور 42 کیلومتر مربع ست و جمعیت این کشور در حال حاضر بیش از 5 میلیون نفر اعلام شده است. در این کشور آنچه بسیار مهم است حقوق یکسان بین زن و مرد است و در بخش های تحصیل و کار و ازدواج این برابری به وضوح دیده می شود. 


برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در این موردبه لینک زیر مراجعه فرمایید


https://go2tr.com/denmark


نروژ یک کشور کوهستانی است که آب‌و هوای بسیار سردی دارد. این کشور در بخش شمالی اروپا قرار دارد. نروژ با فنلاند و سوئد هم مرز است. مساحت کشور نروژحدود 385.203 کیلومتر مربع اعلام شده است و بیش از 5 میلیون نفر جمعیت دارد. 70 درصد از خاک این کشور به خاطر سرمای زیاد غیر قابل سکونت است. هرچه از بخش شمال این کشور به سمت جنوب برویم هوا گرم‌تر می‌شود.نرخ تورم در کشور نروژ 2.90 درصد اعلام شده است و نرخ بیکاری نیز حدود 3.9 درصد است. یکی از بهترین محصولات صادراتی کشور نروژ نفت و مشتقات آن است ماشین آلات و تجهیزات نیز در این کشور جنبه صادراتی قوی‌‌ای دارند. جمعیت ایرانی در کشور نروژ در سال 2018 حدود 11 درصد بیشتر از سال های قبل بوده است و این آمار بیانگر این است که کشور نروژ توانسته از ساختاری غنی در زمینه اقتصادی استفاده نماید.


برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در این موردبه لینک زیر مراجعه فرمایید


https://go2tr.com/norway

دیدگاه کاربران