پنج مزیت تحصیل در دانشگاه آمریکایی سوئیس | AUS | Switzerland

شرکت مهاجرتی Go2tr
منتشر شده در 15 مرداد 1399

دانشگاه آمریکایی سوئیس AUS یکی از موسسات برجسته آموزش‌عالی سوئیس است که طیف گسترده‌ای از مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد را ارائه می‌دهد. این دانشگاه در La Tour-de-Peilz در سواحل زیبای دریاچه ژنو Lake Geneva واقع‌ شده است که نزدیک به پایتخت المپیک لوزان و ژنو مرکز دیپلماسی است.


سوئیس از نظر اقتصاد و امنیت یکی از برترین کشورهای دنیاست. دانشگاه AUS سوئیس هرساله برای رشته‌های بسیاری در مقاطع مختلف دانشجوی بین‌المللی می‌پذیرد. این دانشگاه با رتبه بالای علمی در جهان و کیفیت آموزشی عالی انتخابی کاملا هوشمندانه است. برای آشنایی بیشتر با این دانشگاه در ادامه مقاله از موسسه مهاجرتی GO2TR با ما همراه باشید.


AUS در طول تاریخ 29 ساله خود دانش‌آموختگان تجارت بین‌الملل را با دانش و ابزارهایی آموزش داده است تا از پس مدیریت عمومی هر سازمان تجاری بربیایند. AUS دانش‌آموختگان را از طریق برنامه‌های شغلی پویا آموزش می‌دهد. همچنین آموزش در محیط چند فرهنگی و مترقی که دروس تئوری به برنامه کاربردی متصل می‌شود از دیگر ویژگی‌های دانشگاه آمریکایی سوئیس AUS است. در این محیط با در نظر گرفتن نسبت استاد به دانشجو تنها 1 به 7 و میزان فارغ‌التحصیلی تقریبا 95٪ دانشجویان توجه فردی که شایسته آن‌هاست را تجربه می‌کنند و کار موردنظر خود را به‌دست می‌آورند.


علاوه بر این با درک نیاز به مهارت در بازار AUS یک رویکرد جامع برای آموزش رهبران فردا ایجاد کرده است. AUS توسط نهادهای معتبر متعدد شناخته‌شده است. این دانشگاه توسط شرکت‌های بین‌المللی و چندملیتی احاطه‌شده و به دانشجویان این فرصت را می‌دهد تا در یک محیط تجاری جهانی غوطه‌ور شوند دانش خود را گسترش دهند و مهارت‌های اجتماعی خود را بهبود بخشند. کلاس‌های مدرن این دانشگاه تمام ابزارهای لازم را برای پروژه‌های تجاری و یک تجربه یادگیری بی‌نظیر در اختیار دانشجویان قرار می‌دهند.


AUS در زمینه‌های زیر دوره‌های کوتاه‌مدت تخصصی را ارائه می‌دهد:


کارآفرینی


مدیریت لوکس


مدیریت FinTech


مدیریت کسب‌وکار


طراحی و مدیریت مد


مدیریت تجارت سایبری


طراحی و مدیریت داخلی


مدیریت حمل‌ونقل هوایی دارای مجوز IATA


برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در این موردبه لینک زیر مراجعه فرمایید


https://go2tr.com/switzerland/study/aus


.


.


.


همه چیز درباره تحصیل در دانشگاه آمریکایی سوئیس


https://youtu.be/gUbMThoFZB0


کشور سوئیس در یک نگاه


https://youtu.be/kVEt0mFgZZM


سفر به سرزمین زیبای سوئیس


https://youtu.be/MsilwBhVQSo


چالش های زندگی در کشور سوئیس


https://youtu.be/WQHPi7_6w90


انواع روش های مهاجرت به کشور سوئیس


https://youtu.be/jgDWEkBCxFU


آنچه در رابطه با کشور گرانقیمت سوئیس نمی دانید


https://youtu.be/iy7VCgdn2DE


شرایط زندگی و تحصیل در کشور سوئیس


https://youtu.be/CPyICH-2OxE

دیدگاه کاربران