فروشگاه ساز ارزان با go daddy

طراحی سایت - طراحی سایت تهران - ارزان - شرکتی - فروشگاهی - حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای


ابزارهای سازنده سایت همه در یک نیز برای مشاغل کوچک یا افراد با بودجه محدود ایده آل هستند زیرا به طور معمول با یک برنامه میزبانی ارزان یا رایگان همراه هستند برای ایجاد فرم یا ادغام با کانال های رسانه های اجتماعی افزودنیهای رایگان ارائه می دهند. مهمتر از همه آنها با پشتیبانی می آیند.


سازنده وب سایت GoDaddy و فروشگاه آنلاین هر دو ابزار سازنده سایت مبتنی بر الگو هستند که هر کسی می تواند برای ساخت سریع و آسان سایت خود و دریافت آنلاین از آن استفاده کند. تصمیم گیری برای انتخاب کدام یک از این ابزارها به هدف وب سایت شما بستگی دارد.


اگر در حال ایجاد یک وب سایت اطلاعاتی برای ایجاد آگاهی در مورد شغل خود هستید به مشتریان بیشتری دسترسی پیدا کنید و یا مشتریان را برای پیدا کردن شما راحت تر کنید وب سایت سازنده مناسب خوبی است.


با این حال اگر هدف شما از فروش چیزی در وب سایت شماست به ابزاری نیاز دارید که قابلیت های اضافی مانند سبد خرید فروشگاه محصولات و پردازش معاملات مالی را فراهم کند. فروشگاه اینترنتی بهترین مناسب برای افرادی است که می خواهند بصورت آنلاین بفروشند.


فروشگاه آنلاین به طور خاص برای ایجاد سایت های تجارت الکترونیکی طراحی شده است و طرح ها ویژگی ها و عملکردهایی را ارائه می دهد که راه اندازی فروشگاه شما بسیار ساده است.


در حالی که قالب های مورد استفاده در سازندگان سایت های همه در یک به میزان قابل توجهی وقت و مهارت لازم برای ساختن یک وب سایت حرفه ای را کاهش می دهند اما در هنگام طراحی وب سایت می توانند انعطاف پذیری کمتری داشته باشند و ممکن است تکنولوژی کمتری را ارائه ندهند. سطح شخصی سازی آنها را دوست داشته باشید. گزینه سوم DIY ما مدیریت وردپرس را وارد کنید.


وردپرس همان چیزی است که شما ممکن است یک ابزار پیشرفته DIY بنامید. سطح انعطاف پذیری و کارایی بیشتری نسبت به سایت سازنده سایت ارائه می دهد اما برای ایجاد و مدیریت یک وب سایت وردپرس به کمی دانش فنی دیگری نیز نیاز دارید.


اگر برای WordPress آماده هستید اما کمی کمک می خواهید وردپرس مدیریت شده GoDaddy می تواند با دستیابی به تنظیم میزبانی پشتیبان گیری روزانه و به روزرسانی های امنیتی این کار را آسانتر کند. اشاره به پشتیبانی روزانه مشتری نیست.


فکر می کنید آماده انتخاب ابزار DIY خود هستید؟ به یاد داشته باشید که سهولت استفاده انعطاف پذیری و هزینه هر ابزار را در برابر اهداف تجاری و نیازهای وب سایت خود قرار دهید.

دیدگاه کاربران