پخش خودکار بعدی

5 انسان عجیب معاصر با قدرتهای ذهن خوانیپیشگویی و تناسخ! (مستند کوتاه) زیرنویس+توضیحات

پرونده های مرموز پرونده های مرموز
3

5_نمایش توهمات:در دهه 60 ادعاهای زنی بنام استلا لنزینگ مبنی بر دیدن نورها و تصاویر عجیب در آسمانباعث شک محققان شد.او برای اثبات حرفشعکسهایی گرفت که کل چیزهای عجیبی که میدیددر عکسها هم دیده میشد.اشیا پرندهدست قطع شده بالای سر یک زنمردی با ریش بلند و حتی در عکاسی از خودش نیز ضایعات عجیبی روی صورتش دیده شد که در عکس دیگران از همان نماوجود نداشت.او حتی طی یک فیلمبرداریتصویر و صدای ترسناک مردان سیاهپوشی را ضبط کرد.او را زنی نامیدند که از توهم و خیالشتصویر واقعی ارائه میکند!


4_تناسخ:کودکی5ساله بنام لوک از سن2سالگیمدام حرفهای عجیبی میزند.اینکه در زندگی قبلیزن30ساله سیاهپوستی بوده که در آتش سوزی کشته شده.او حتی اطلاعاتی دقیق از آن زن مثل نوع آرایش موهانام پدر مادر قبلی و چیزهای مورد علاقه اش میدهد.مادرش او را نزد پزشک بردهاما برای اطمینان از سلامت روانی کودکشطی تحقیقاتی کشف میکند13سال قبل از تولد لوکزنی باهمین مشخصات بنام پاملاطی یک آتش سوزی در هتل شیکاگوخودش را از پنجرهبیرون انداخته و مرده است.این ماجرا در اخبار سراسر آمریکا پخش گردید!


3_چی:جان چانگاستاد علوم چی و متخصص در طب سوزنی در دهه 70 در اندونزی که از بدنشگرما و برق تولید کرده و صدها بیمار لاعلاج را توسط انرژی دستانش درمان کرددر مقابل دوربین مستندسازان شبکه BBC کاغذ مچاله شده ای را با انرژی بدن و حرارت دستش آتش میزند!


2_حرکت دادن اجسام:زنی اهل روسیه بنام آلکا لاگینا در دهه 60 میلادیبا توانایی عجیب حرکت دادن اجسام با نیروی ذهن و انجام اینکار بارها در مقابل دوربینها!


1_دورنگاری:جوزف مک مونگلافسر سابق ارتش آمریکا با قدرتهای عجیبی چون:


پیشگویی:ساخت تاسیسات اتمی چینبحران گروگانگیری ایران و سقوط قذافی رهبر لیبی.


ذهن خوانی:کافیست شما در هر جایی به منظره ای نگاه کنید تا او با خواندن ذهنتانتصویر همان منظره را رسم کند!


کاشف:تعیین محل دقیق چاه های نفتمخازن گاز و معادن گوناگون!


گذشته نگار:نظریه حضور موجودات هوشمند در مریخ حدود 1 میلیون سال قبل از میلاد مسیح.او حتی سالها قبل از ارسال ماهواره به مریخنقشه سطح مریخ را دقیق رسم کرده بود!


تحلیل مستندها:تلگرام Secretfiles@

تاریخ انتشار 25 / 11 / 1398
دسته‌بندی مستند
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.