پخش خودکار بعدی

حضور علی فتح الله زاده در کمپین ورزش سه و به چالش کشیدن رویانیان

کمپین ستاره ها کمپین ستاره ها
48

مدیرعامل محبوب استقلالی ها به کمپین خیریه ستاره های ورزش سه پیوست.


مدیرعامل سابق استقلال که همیشه بخاطر خرید های جنجالی اش در فصل نقل و انتقالات به ترکاندن بمب معروف است در کمپین خیریه ستاره های ورزش سه شرکت کرد.


فتح الله زاده در ویدئوی ارسالی اش می گوید: من در این کمپین شرکت و لباس علیرضا منصوریان را تقدیم می کنم. امیدوارم با فروش این پیراهن و عواید آن بتوانیم شادی را روی لبان هموطنان سیل زده بنشانیم.


 او با دعوت از مجید رویانیان مدیرعامل اسبق پرسپولیس ادامه می دهد: از آقای رویانیان خواهش می کنم به این کمپین بپیوندند تا بدین وسیله به هموطنان سیل زده بگوییم که تنها نیستند و همه ایران در کنار آن ها هستند و کمک خواهند کرد.


وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده اند. چهره های ورزشی و هنری همانند امیر قلعه نویی کیمیا علیزاده یحیی گل محمدی محید جلالی خداداد عزیزی علیرضا منصوریان و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیلزدگان به چالش می کشند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک های مردمی ادامه دار باشد.


هموطنانی که قصد کمک به سیل زدگان را دارند می توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112737 مبلغ مورد نظر خود را به حساب جمعیت هلال احمر واریز نموده و رسید آن را برای وبسایت ورزش سه ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی نام شان در میان شرکت کنندگان در کمپین ثبت شود.


کمپین ستاره ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وبسایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک های نقدی و غیرنقدی ستاره های ورزشی و هنری مستقیما به حساب جمعیت هلال احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

تاریخ انتشار 31 / 02 / 1398
دسته‌بندی ورزشی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.