سعید دقیقی گلزن سابق تیم ملی به کمپین ستاره‌ها پیوست

کمپین ستاره ها
منتشر شده در 25 تیر 1398

با دعوت از سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال

گلزن سابق تیم ملی به کمپین ستاره‌ها پیوست

گلزن سابق لیگ برتر با سابقه پوشیدن پیراهن تراکتورسازی، پیکان، صباباتری و ... به کمپین ستاره ها در راه بازسازی مناطق سیل زده پیوست.

به گزارش "ورزش سه"، در ادامه اضافه شدن چهره های سرشناس ورزش و هنر به کمپین کمک به بازسازی خسارت های ناشی از سیل نوروز 98 در جنوب و شمال ایران این بار نوبت به مهاجم سابق تیم ملی و باشگاه های لیگ برتری رسید تا به این کمپین بپیوندد.

سعید دقیقی مهاجم محجوب سال های نه چندان دور لیگ برتر که سابقه بازی برای تراکتورسازی تبریز، پیکان، صباباتری و ... را در کارنامه خود دارد با اعلام آمادگی برای اضافه شدن به این کمپین گفت:«من سعید دقیقی بازیکن سابق تیم ملی و باشگاه های لیگ برتری به این دعوت پاسخ مثبت می دهم و امیدوارم بتوانیم با یک همت عالی و دسته جمعی بتوانیم قدمی بزرگ برای کمک به مردم سیل زده برداریم».

دقیقی در ادامه از سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال و هم تیمی سابق خود برای حضور در این کمپین دعوت و افزود:« از همین فرصت نهایت بهره را می برم و از دوست و برادر عزیزم ابراهیم شکوری برای پیوستن به این کمپین دعوت می کنم».

وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده است. چهره های ورزشی و هنری همانند برانکو ایوانکوویچ، جواد نکونام، پژمان جمشیدی ،امیر قلعه نویی، کیمیا علیزاده، یحیی گل محمدی، مجید جلالی، خداداد عزیزی، علیرضا منصوریان، و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیلزدگان به چالش کشیدند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک‌های مردمی ادامه دار باشد.

هم‌وطنانی که قصد کمک به سیل‌زدگان را دارند می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112737 مبلغ موردنظر خود را به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز نموده و رسید آن را برای وب‌سایت ورزش سه ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی، نامشان در میان شرکت‌کنندگان در کمپین ثبت شود.

کمپین ستاره‌ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وب‌سایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک‌های نقدی و غیر نقدی ستاره‌های ورزشی و هنری مستقیماً به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

دیدگاه کاربران