پخش خودکار بعدی

کاپیتان تیم ملی بسکتبال در کمپین ورزش سه

ورزش تماشایی ورزش تماشایی
57

با دعوت از احسان روزبهانی صورت گرفت

کاپیتان تیم ملی بسکتبال در کمپین "ورزش سه"

کاپیتان تیم ملی بسکتبال به کمپین "ورزش سه" برای کمک به سیل زدگان پیوست.

به گزارش "ورزش سه" صمد نیکخواه بهرامی کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران که این روزها به همراه سایر ملی پوشان خودش را برای حضور قدرتمند در جام جهانی 2019 چین آماده می کند به کمپین "ورزش سه" که در جهت کمک به سیل زدگان کشور راه اندازی شده پیوست.

این بازیکن بیش از 10 سال سابقه حضور در تیم ملی را دارد و به افتخارات زیادی مثل قهرمانی در قاره آسیا حضور در جام جهانی و المپیک هم رسیده است.

صمد نیکخواه بهرامی بعد از اعلام حضورش در کمپین "ورزش سه" گفت: «من صمد نیکخواه بهرامی بازیکن تیم ملی بسکتبال به کمپین "ورزش سه" برای کمک به هموطنان سیل زده پیوستم.»

وی همچنین افزود: «از اینجا دوست دارم از احسان روزبهانی قهرمان المپیکی بوکس ایران هم دعوت کنم که به این کمپین ملحق شود.»

وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده است. چهره های ورزشی و هنری همانند برانکو ایوانکوویچ جواد نکونام پژمان جمشیدی امیر قلعه نویی کیمیا علیزاده یحیی گل محمدی مجید جلالی خداداد عزیزی علیرضا منصوریان و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیل زدگان به چالش کشیدند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک های مردمی ادامه دار باشد.

هم وطنانی که قصد کمک به سیل زدگان را دارند می توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112737 مبلغ موردنظر خود را به حساب جمعیت هلال احمر واریز نموده و رسید آن را برای وب سایت ورزش سه ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی نامشان در میان شرکت کنندگان در کمپین ثبت شود.

کمپین ستاره ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وب سایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک های نقدی و غیر نقدی ستاره های ورزشی و هنری مستقیما به حساب جمعیت هلال احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

تاریخ انتشار 12 / 04 / 1398
دسته‌بندی ورزشی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.