آموزش کار با استوری در اینستاگرام instagram story

نتیکو
منتشر شده در 13 تیر 1398

استوری اینستاگرام | راهنمای کامل و تصویری Instagram Story ...


استوری اینستاگرام چیست و چگونه باید در اینستاگرام استوری بگذاریم؟ ... آموزش اینستاگرام ... البته شاید شما هنوز به خوبیبا این قابلیت جدید اینستاگرام آشنا نباشید و دوست داشته باشید طرز کار آن را یاد بگیرید تا بتوانید داستان‌های خودتان را ...


نحوه گذاشتن استوری در اینستاگرام | فالوجت


استوری اینستاگرام یک قابلیت جدید در اینستاگرام برای به اشتراک گذاری لحظات شاد با ... با مشاهده استوری فالوورهای شما شاهد اتفاق های افتاده شده در طول 24 ساعت هستند. ... گذاشتن استوری در اینستاگرام به صورت زنده کار سختی نیست. ... امیدواریم که مطلب فوق آموزش مناسبی درباره نحوه ارسال استوری در اینستاگرام به شما داده باشد.


آموزش استوری اینستاگرام Instagram Stories + تصویری


همانطور که میدانید در نسخه ی اخیر اینستاگرام از قابلیت جدیدی رونمایی شده که میتوانید با کمک آن وقایع و اتفاقات روزمره ی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.


آموزش کامل استوریز (Stories) اینستاگرام - فارنت


18 مرداد 1395 - آموزش کامل Stories در اینستاگرام برای تازه‌کارها ... وقتی کار ویرایش تصویرتان تمام شد می‌توانید با فشردن دکمه پایین سمت راست (فلش به ... کافیست پس از قرار دادن استوری اول استوری‌های بعد را با فشردن دکمه دوربین در بالا و ...


آموزش استوری اینستاگرام (از صفر تا 100) | پلازامگ


13 آذر 1397 - در ادامه آموزش استوری اینستاگرام را با سایت پلازا همراه باشید. ... شده و در حالت دوربین عادی بومرنگ Hands-Free و ویدیوی Rewind نیز کار می‌کند.

دیدگاه کاربران