پکیج افزایش لایک اینستاگرام جدید

سایت انکت
منتشر شده در 30 مهر 1397

پکیج افزایش لایک اینستاگرام جدید


پکیج افزایش لایک اینستاگرام,پکیج افزایش فالوور و لایک اینستاگرام,لایک اینستاگرام ارزان,لایک اینستاگرام ایرانی,لایک اینستاگرام چیست,لایک اینستاگرامی در حل جدول,لایک اینستاگرام مجانی,لایک اینستاگرام هک,لایک اینستاگرامی در جدول,لایک اینستاگرام یعنی چه,لایک اینستاگرام برای مسابقه,لایک اینستاگرام خودکار,لایک اینستاگرام خرید,لایک اینستاگرام نرم افزار,لایک فالوور اینستاگرام,اینستاگرام لایک نمیکنه,اینستاگرام لایک پرو,اینستاگرام لایک فالو کامنت سفارشی,اینستاگرام لایک بی نهایت,اینستاگرام لایک زیاد,اینستاگرام لایک و فالوور,اینستاگرام لایک و کامنت


🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹


برای دیدن این مطلب اینجا کلیک کنید


nket.ir/package-instagram


🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹


.


.


.


.


.


سال گذشته، اینستاگرام ویژگی فیلتر بهبودیافته‌ی کامنت را معرفی کرد که با استفاده از یادگیری ماشین، واژه‌ها و عبارات توهین‌آمیز را در متون چالش‌برانگیز تشخیص می‌داد. اکنون این شرکت، فناوری مشابهی را برای تصاویر و زیرنویس‌ها معرفی کرده است. شبکه‌ی اجتماعی محبوب روز سه‌شنبه اعلام کرد که پیش از ارسال محتوا به ناظران انسانی برای بررسی، با بهره‌گیری از هوش مصنوعی به‌صورت فعالانه زورگویی را تشخیص می‌دهد.


این ویژگی جدید در هفته‌های آتی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و به‌موقع برای ماه پیشگیری از زورگویی ملی در ایالات متحده و اندکی پیش از هفته‌ی ضدزورگویی در بریتانیا منتشر می‌شود. این فناوری همچنین به ویدئو‌های زنده افزوده شده است تا کامنت‌ها را در آنجا نیز فیلتر کند.


این نخستین معرفی محصول اینستاگرام تحت مدیریت جدید آدام موسری محسوب می‌شود که پس از کناره‌گیری کوین سیستروم و مایک کریگر، بنیان‌گذاران این شبکه‌ی اجتماعی در ماه گذشته‌ی میلادی به سمت مدیرعاملی اینستاگرام منصوب شد. بنا به گزارش‌ها، این جدایی به‌دنبال تشدید اختلافات بین این دو و فیسبوک، شرکت مادر اتفاق افتاد که به‌طور مرتب به دخالت در اینستاگرام می‌پرداخت.


با تداوم کاهش اعتماد عمومی به Facebook، اینستاگرام به‌عنوان نقطه‌ی روشن کارنامه‌ی این شرکت باقی مانده است. Instagram محبوب و سودآور است و خوشبختانه رسوایی‌هایی که گریبان فیسبوک را گرفتند هنوز دامن‌گیر آن نشده‌اند. در نتیجه، استفاده از هوش مصنوعی برای کمک به حذف محتوای توهین‌آمیز و ایمن نگاه داشتن اینستاگرام برای کاربران از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

دیدگاه کاربران