پخش خودکار بعدی

نظر لطیفی درباره سیاسی‌ترین شهرآورد استقلال و پرسپولیس

ورزشی ترین ورزشی ترین
76


نظر لطیفی درباره سیاسی ترین شهرآورد استقلال و پرسپولیس

لطیفی در خصوص داستان شهرآوردی که پرسپولیس در آن 9 نفره شد و اینکه آیا صحت دارد به استقلالی ها گفته بودند نباید گل بزنید توضیح داد: درآن بازی هیچکس به ما نگفت گل نزنید ولی تنها بازی فوتبال تاریخ ما است که سرمربی تیم سکوموروخف حتی یک بار هم با ما حرف نمی زد. به جای اینکه کادر فنی بین دو نیمه به زمین بیایند ماموران حراست آمدند. خدا رحمت کند رییس حراست آقای علی امیدی ورزشکار و مومن بود و بچه محل بودیم آمدند چون داور بازی عرب بود. قبل از بازی همه می گفتند استقلال می برد و تیم ما خیلی قوی بود. تیم 78 79 استقلال به نوعی بهترین تیم تاریخ استقلال است و قبل از بازی همه احساسشان این بود که ما بازی را می بریم.

وی ادامه داد: وقتی وارد بازی شدیم پرسپولیسی ها خشونت را چاشنی کار کردند. بازیکنان بزرگی داشتند نادر محمدخانی مرا زد و اخراج شد اسماعیل هلالی بهزاد داداش زاده را زد و اخراج شد. علی آقا پروین می خواست تیم را بیرون بکشد. بین دو نیمه من نبودم اما شنیدم که علی آقا گفته ما داخل زمین نمی آییم و به او گفتند نگران نباشید. شاید منظورشان بحث های فنی نبوده است. به هر حال دیدیم نیروهای حراست با داور عرب صحبت می کنند و می گویند 100 هزار تماشاچی داریم که اگر اتفاقی بیفتد از کنترل ما خارج می شود.

لطیفی در پاسخ به این سوال که آیا اگر توپ استیلی در نیمه دوم آن بازی گل می شد دیگر این بحث ها به راه نمی افتاد تصریح کرد: فیلم آن بازی موجود است و در نیمه دوم سه چهار بازیکن پرسپولیس باید با 3 تا کارت قرمز اخراج می شدند. پرسپولیسی ها هم تمام قد تلاش کردند. ما نمی خواهیم تلاششان را زیر سوال ببریم. کسی به ما نگفت گل نزنید اما صحبت هایی که شد به ما استرس دادند و گفتند اگر اتفاقی بیفتد ما یقه شما را می گیریم. من به جرات می گویم خیلی بازی کردم اما هیچ بازی نیروی امنیتی و حراستی در زمین ندیدم.

تاریخ انتشار 29 / 07 / 1398
دسته‌بندی ورزشی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.