رئیس قوه قضائیه : قانون خریدنی نیست !

اخبار تماشایی
منتشر شده در 05 مرداد 1399

حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه امروز (یکشنبه) در جلسه شورای عالی حفظ حقوق بیت‌المال با تشکر از مردم لواسان اظهار داشت: مردم این منطقه دغدغه‌های زیادی دارند و بار‌ها این دغدغه‌ها را شنیده‌ایم. مناطق خوش آب و هوا همچون لواسان باید برای همه مردم باشد اما امروز برخی‌ها با زیر پا گذاشتن قانون این منطقه را اختصاصی کردند.


وی ادامه داد: همه باید به قوانین و حریم شهر و روستا احترام بگذارند ساخت و ساز‌ها در چارچوب قانون باشد و نظامات مهندسی رعایت شود مسئولین در هر حوزه‌ای مرزبان هستند و مرزبانی فقط مختص به مرز‌ها نیست.


رئیس دستگاه قضا با بیان اینکه امروز خدمات زیادی در لواسان صورت گرفته است گفت: امروز علی‌رغم تمام کار‌های صورت گرفته مردم بومی لواسان شرایط این منطقه را نمی‌پسندند باید مشخص شود که چرا با همه اقدامات انجام شده مردم لواسان هنوز گله‌مند هستند.


حجت‌الاسلام رئیسی با اشاره به اینکه برخی خلا‌های قانونی باعث تعارض در تصمیم‌گیری‌ها می‌شود و باید این قوانین اصلاح شود افزود: امروز 250 هزار حکم جریمه و تخریب ماده 100 باید واکاوی شوند و در خصوص آن‌ها تصمیم‌گیری نهایی شود باید قانون بدون تبعیض اجرا شود مردم از این تبعیض گله‌مند هستند و اجرای قانون بدون تبعیض خواسته مردم است.

دیدگاه کاربران