پخش خودکار بعدی

تقدیر ویژه رئیس جمعیت هلال احمر از " ورزش سه "

کمپین ستاره ها کمپین ستاره ها
48


دکتر علی‌اصغر پیوندی در گفت‌وگو با "ورزش سه" اظهار کرد: سیل هولناک و دردناک برای مردم استان های لرستان گلستان مازندران و خوزستان رنج فراوانی را بر این مردمان تحمیل کرد لازم است از همدلی همه مردمان و اقشار جامعه که به فکر هموطنان خود بوده‌اند تقدیر و قدردانی داشته باشم.


او ادامه داد: در این میان لازم است از تمام ورزشکاران جامعه ورزشی عزیز که با ابراز همدردی همراهی و کمک خیرخواهانه خود به کمک دیگر مردمان کشور شتافتند تقدیرو تشکر کنم امیدوار هستم زحمات و همدردی آنها مقبول رضایت مردم واقع شود و اجرشان نزد درگاه الهی مقبول باشد.


رئیس جمعیت هلال احمر کشور با بیان اینکه مردم عزیزمان در استان‌های سیل زده هنوز نیاز به همراهی و همدلی دارند عنوان کرد: باید همه همراه شویم و کمک بیشتری داشته باشیم از همه هنرمندان گرفته تا ورزشکاران تمام رشته‌ها تقاضامندم که همچنان خود که در وسط صحنه هستند مردم را برای کمک کردن بیشتر به سیل زدگان هدایت کنند هلال احمر هم این افتخار را نصیب خود کرده تا بتواند امین خوبی برای همه کمک‌ها باشد.


پیوندی یادآور شد: امیدوار هستیم همه تلاش‌ها موجب شود رضایت مردم که رضایت خداوند در آن نهفته است به دست بیاوریم و به این امید باشیم که به سرعت تمام مشکلات مردم عزیزمان در استان‌های آسیب دیده و سیل زده برطرف شده و رنج آنها به سرعت کم شود.


رئیس جمعیت هلال احمر کشور با تاکید بر اینکه راه‌اندازی کمپین "ورزش سه" کمک شایان توجهی کرده است گفت: مردم ورزش دوست ما علاقه بسیار زیادی به چهره‌های محبوب ورزشی در باشگاه‌ها و تیم‌های مختلف ورزشی دارند و عزیزانی که مردم را در این فضا ترغیب تهییج و کمک به هدایت می‌کنند تا کمک‌های خود را به هلال احمر بدهند و به دست مردم برسد همکاری بسیار زیادی برای بهبود وضعیت خواهد کرد.


او تصریح کرد: از همه دست اندرکاران کمپین "ورزش سه" از همه ورزشکارانی که کمک کردند وسایل خود را در معرض فروش گذاشتند و به مردم توصیه کمک کردند که کمک‌ها را افزایش دهند تشکر می‌کنم.


پیوندی ابراز کرد: نیاز است همه دست به دست هم دهیم تا کمک‌ها را بیشتر و هدایت کنیم تا دیگران که دچار مشکل شدند و نوروز بسیار بدی را تجربه کردند بتوانند در نوروز آینده روزهای بسیار خوب بانشاط و پرامیدی را داشته باشند

تاریخ انتشار 21 / 03 / 1398
دسته‌بندی اجتماعی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.