پخش خودکار بعدی

انتظار برای روز هشتم جام جهانی 2018

تماشا اسپرت تماشا اسپرت
229

در روز هشتم جام جهانی 3 دیدار برگزار می ‌شود که در یکی از بازی‌ها آرژانتین برابر کرواسی بازی می‌کند.


به گزارش ایسنا، روز هشتم جام جهانی روسیه با برگزاری سه مسابقه ادامه خواهد یافت که در یکی از بازی‌های مهم، آرژانتین برابر کرواسی بازی خواهد کرد.


ساعت 16:30/ فرانسه - پرو؛ ورزشگاه اکاترینبورگ 


تیم ملی فرانسه بعد از برد ناپلئونی برابر استرالیا باید با پرو دیدار کند که در بازی نخست با وجود شکست برابر دانمارک، بازی قابل قبولی ارائه داد و یک ضربه پنالتی را هم از دست داد. در این دیدار آنتوان گریزمان قرار است با وجود مصدومیت جزئی بازی کند و فرانسوی‌ها حساب ویژه‌ای باز کردند تا بتوانند با برتری در این دیدار حضورشان را در مرحله بعد قطعی کنند و سومین تیم حاضر در مرحله یک هشتم نهایی شوند.


ساعت 19:30/ استرالیا - دانمارک ورزشگاه سامارا


نماینده آسیا نیز در دیداری نزدیک باید برابر دانمارک به میدان برود. استرالیا در بازی نخست برابر فرانسه نمایش خوبی داشت. دیداری که در نهایت با برتری 2 بر یک فرانسه به پایان رسید. حالا تیم امیدوار برت فان مارویک امیدوار است تا بتواند برنده این جدال حساس باشد. شاگردان آگه هاریده نیز که برابر پرو توانستند با یک گل به پیروزی رسیدند و برد اقتصادی کسب کردند به دنبال قطعی کردن صعود خود در این دیدار هستند چرا که در بازی بعد باید با فرانسه بازی کنند.


ساعت 22:30/ آرژانتین - کرواسی ورزشگاه نیژنی نووگورود


حساس‌ترین دیدار، بازی دو تیم آرژانتین و کرواسی است؛ جایی که لیونل مسی و هم تیمی‌هایش باید برابر کرواسی به میدان برود که بازیکنانی چون مودریچ و راکیتیچ را در اختیار دارد. این بازی می‌تواند یکی از زیباترین بازی‌های جام جهانی باشد. لیونل مسی بعد از دست دادن پنالتی در بازی قبل برابر نیجریه تحت فشار زیادی قرار گرفته است و انتظار می‌رود بتواند خود را از این فشار خارج کند.

تاریخ انتشار 31 / 03 / 1397
دسته‌بندی ورزشی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.