دستگاه فانتاکروم/مخمل پاش/هیدروگرافیک/کروم حرارتی09127692842

فانتاکروم
منتشر شده در 26 مرداد 1399

دستگاه مخمل پاش


دستگاه مخمل پاش


توضیحات بیشتر


پودر مخمل


توضیحات بیشتر


آبکاری کروم رنگی


آبکاری با فانتاکرو در انواع رنگ


دستگاه فانتاکروم


دستگاه فانتاکروم خدمات آبکاری کروم با بهترین کیفیت


توضیحات بیشتر


تلفن تماس : 56573155-021


تلفن همراه : 09127692842


ایلیا کروم فروش و خدمات دستگاه فانتاکروم دستگاه مخمل پاش و هیدروگرافیکمحصولات ایلیا کروم


دستگاه فانتاکروم


فانتاکروم یا فانتا کروم سیستمی پوششی و نوین میباشد. این دستگاه جدید ترین جایگزین وراه حل برای پوشش های کروم سنتی می باشد به کمک دستگاه فانتاکروم میتوان سطحی کرومی و آینه ای را برروی تمامی سطوح اجرا نمود که از نظر ظاهر بسیار شبیه آبکاری کروم سنتی می باشد آبکاری فانتاکروم نامیده میشود.


اطلاعات بیشتر


فانتاکروم دو اپراتور صنعتی


دستگاه آبکاری فانتاکروم دو اپراتور صنعتی طوری طراحی شده که قابلیت آبکاری فانتا کروم روی کارهای تیراژ بالا را دارد. نوع طراحی مخازن قطعات و فشار دستگاه با کاربرد صنعتی در نظر گرفته شده است.


اطلاعات بیشتر


فانتاکروم تک اپراتور صنعتی


فانتا کروم تک اپراتور صنعتی با قابلیت پاشش و آبکاری با سطح بالا است. این دستگاه فانتاکروم دارای 3 مخزن و قطعات آلمانی جهت امور صنعتی و مناسب برای گارگاه های تولیدی و خدمات آبکاری فانتاکروم میباشد.


اطلاعات بیشتر


فانتا کروم کابین دارصنعتی


دستگاه آبکاری فانتاکروم کابین داریک دستگاه ابکاری منحصر به فرد است و و خود به تنهایی یک کارگاه آبکاری فانتا کروم میباشد. این دستگاه به صورت سه بعدی کار پاشش کروم را روی اجسام انجام میدهد. این دستگاه از دسته دستگاه های صنعتی فانتاکروم میباشد.


اطلاعات بیشتر


فانتاکروم خانگی


این دستگاه فانتاکروم در مصارف کارگاهای خانگی وحجم ابعاد کارکوچک کاربرد دارد.طراحی این فانتاکروم بصورتی است که خانم های شاغل ایرانی عزیز براحتی میتوانند درکلاس آموزشی ما شرکت کنند و صفرتا صد کارکردن با دستگاه را یادبگیرند. با استفده از این دستگاه میتوان هر سطحی را آبکاری کروم کرد.


اطلاعات بیشتر


فانتاکروم حرارتی


آبکاری حرارتی کروم یا فانتاکروم حرارتی یا مواد کروم حرارتی بعد از زیرسازی قطعه با پیستوله اربراش یا قلم مو و یا قوطه وری روی سطح کار اعمال میشود و با سه شعوار روی ان حرارت میدهیم و با گرفتن شعله روی سطح مواد ابکاری احیا شده و براق میشود.


اطلاعات بیشتر


مواد اولیه فانتاکرم


روی دستگاه های آبکاری فانتاکروم یک پک مواد اشانتیون داده میشود که 42 متر مربع پوشش داده و ضامن زیبایی آبکاری فانتاکروم شما خواهد بود. مواد فانتاکروم شامل انواع رنگ فانتاکروم و مواد لازم جهت آبکاری کروم میباشد.


اطلاعات بیشتر


فیلم آموزش فانتاکروم


فیلم آموزش و نحوه عملکرد دستگاه فانتاکروم به صورت آنلاین با قابلیت دانلود


اطلاعات بیشتر


فانتاکروم هفت رنگ


 این محلول فانتاکروم بعد از آبکاری قطعه در وان و با محلول هفت رنگ دیپ میشود و افکت های رنگی و منتوع به کار ما میدهد. این محلول فانتا کروم آماده شده و در شرکت ایلیا کروم موجود است


اطلاعات بیشتر


دستگاه مخمل پاش


مخمل پاش را در دنیا به نام های تجاری نظیر دستگاه مخمل پاش دستگاه مخمل پاشی دستگاه فلوک جیرپاش رنگ مخملی شناخته میشود . اساس کار دستگاه مخمل پاش ایجاد یک سطح کاملا مخملی و یکنواخت بر روی قطعات و مکان های مورد نظر است .با استفاده از دستگاه مخمل پاش میتوان به عنوان نمونه یک شی تزئینی مانند مجسمه – عروسک و… را پوشش مخملی داد .


اطلاعات بیشتر


دستگاه مخمل پاش اتوماتیک


این مخمل پاش با تکنولوژی روزدنیا ساخته شده و قابلیت مخمل پاشی روی سطوح وسیع راداراست.مخزن این دستگاه مخمل پاش قابلیت حمل 3 کیلوگرم پودر مخمل راداراست. این دستگاه درایجاد چاپ مخمل یک دستگاه منحصربه فرد به حساب می اید ودارای 3 سال گارانتی تعویض می باشد


اطلاعات بیشتر


دستگاه مخمل پاش حرفه ای


مخمل پاش حرفه ای ایلیا یک دستگاه فوق العاده و با کیفیت و حرفه ای از سری دستگاه های مخمل پاش است که مخمل پاشی را بسیار آسان نموده است. مزایایی چون عدم برق گرفتگی تنظیم شدت پاشش مخمل تعویض سریع سری استفاده بدون سیم ارت و مخمل پاشی روی بدن این دستگاه را متمایز کرده است. قیمت مناسب و گارانتی 5 ساله خرید این مخمل پاش را بسیار مقرون به صرفه نموده است


اطلاعات بیشتر


پودر مخمل


ایلیاکروم مرکز فروش مواد اولیه مخمل پاشی با دستگاه به صورت خرده و عمده فروشی با قیمت رقابتی آماده ارائه خدمات فروش میباشد. 120 رنگ پودر مخمل ترک اورجینال به صورت کیلویی و عمده

اجازه درج دیدگاه برای این ویدیو وجود ندارد.