پخش خودکار بعدی

پاکسازی روده از تمام سمو م با یک معجون خانگی

سیگنال سیگنال
322


پاکسازی روده از تمام سمو م با یک معجون خانگی


## پاکسازی روده از تمام سموم با یک معجون خانگی


پاکسازی روده ضامن سلامتی سایر ارگان های بدن از سموم مرگ آور است. ‘مرگ از روده بزرگ آغاز می‌شود.’ این را بقراط خیوسی (حدود 370 قبل از میلاد- حدود 460 قبل از میلاد)، پزشک یونان باستان گفته‌است. و علم نوین نشان داده‌است حق با او بوده‌است. بیش از 50 میلیون امریکایی مشکلات شکمی مربوط به سلامت روده‌ی بزرگ دارند.#### هرچند برخی از این مشکلات مانند آکنه، خواب‌آلودگی، و سردرد، جزیی هستند اما بسیاری از مشکلات دیگر بیماری‌هایی بسیار جدی هستند. از جمله: ‌


– رفلاکس اسید معده


– التهاب روده بزرگ


– یبوست


– بیماری کرون


– سندرم روده‌ی تحریک‌پذیر


به علاوه مشکلات روده‌ی بزرگ هر سال در بیش از 100000 نفر به جراحی کولوستومی منجر می‌شود. برخی متخصصان مراقبت‌های بهداشتی درمانی می‌گویند یک فرد متوسط بین 5 تا 20 پوند ماده‌ی زاید انباشته‌شده را برای حدود 70 ساعت در روده‌ی بزرگ خود دارد، در حالی که دستگاه گوارش سالم باید خوراکی را در کم‌تر از 24 ساعت گوارش کند. در نتیجه شاید تا 80 درصد بیماری‌ها و ناراحتی‌هایی که آدم‌ها از آن رنج می‌برند با روده‌ی بزرگ سمی در ارتباط باشد. بخشی از مشکل ناشی از آن است که امروزه رژیم غذایی ما فاقد فیبر طبیعی و آنزیم‌ها است و قند تصفیه‌شده‌ی بسیار زیادی دارد.


#### مطلب مرتبط : 45 درمان خانگی سم زدایی و پاکسازی روده بزرگ


وب‌گاه The Hearty Soul یک پاک‌کننده‌ی عالی برای داک سازی روده بزرگ ساخته‌است که می‌تواند به سم‌زدایی روده‌ی بزرگ کمک کند و سلامت کلی را بهبود ببخشد. این پاک‌کننده یک ترکیب 4 جزیی سیب و عسل است که حاوی فیبر، مواد مغذی، و ویتامین‌هایی است که بدن برای بیرون راندن سموم نیاز دارد و در عین حال بدن را درمان می‌کند. این پاک‌کننده‌ی روده‌ی بزرگ حاوی مواد زیر است :


#### 1. یک عدد سیب،


#### 2. یک قاشق غذاخوری دانه کتان،


#### 3. یک قاشق غذاخوری دانه چیا،


#### 4. یک قاشق غذاخوری عسل و


#### 5. یک فنجان آب.


تمام مواد و اجزاء بالا را با هم ترکیب کنید و صبر کنید تا دانه های چیا و دانه های کتان شروع به باد کردن و بزرگ شدن بکنند.سیب دارای فیبر محلول و نامحلول است که سبب تحریک فعالیت روده می‌شود.


دانه کتان فیبر، آنتی‌اکسیدان، و اسیدچرب امگا3 دارد، جذب مواد مغذی را در روده بهبود می‌بخشد، برای سلامت قلب مفید است، و با سرطان روده‌ی بزرگ مبارزه می‌کند.


دانه چیا فیبر، اسید چرب امگا3، ویتامین، و مواد مغذی دارد، سلامت قلب و مجرای گوارش را بهبود می‌بخشد. و


عسل خواص آنتی‌باکتریال، ضد قارچ، ضد ویروس، و ضدعفونی‌کننده دارد و در برابر سرطان روده‌ی بزرگ از شما محافظت می‌کند.

تاریخ انتشار 02 / 02 / 1397
دسته‌بندی سلامت
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.