نگین عقیق شجر قائنات تراش بیضی کد N89 0

زرسی
منتشر شده در 18 آذر 1398

این نگین عقیق شجر قائنات تراش بیضی کد N89 یکی دیگر از نگین های عقیق شجر سایت زرسی بوده که به خاطر رنگ و نقش بسیار زیبا این نگین را به نگینی خاص و متفاوت مبدل نموده است. رنگ بندی این نگین عقیق شجر کاملا طبیعی بوده و بدست هنرمندان سایت زرسی صیغل داده شده است. این گوهر زیبا و کلکسیونی را می توان بر روی انواع زیورآلات طلا و نقره نصب و استفاده کرد و یا بصورت نگین تک نگهداری کرده و از ترکیب زیبای آن بهره برد.


 


هیچ سنگی مانند عقیق بطور طبیعی رنگ آمیزی خلاقانه و نوار دار ندارد. عقیق همیشه به شکل برآمدگی گرد با دسته ای از دوایر متحدالمرکز مانند حلقه های یک تنه درخت یافت می شود. گاهی این دسته ها شبیه چشم و گاهی با دالبری های فانتزی یا حتی منظره هایی شبیه درختان پر (عقیق شجر) شاخه هستند.


 


یکی از مهمترین نکات برای خرید انگشتر  گردنبند و آویز و... نگین اصل و مرغوب می باشد. اگر به دنبال نگین عقیق شجر قائنات هستید سایت زرسی بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی مقایسه و انتخاب نگین عقیق شجر مورد نظر خود لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.


جهت مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر محصول به لینک زیر مراجعه کنید:


نگین عقیق شجر قائنات تراش بیضی کد N89

دیدگاه کاربران