پخش خودکار بعدی

علی قربانی عضو تازه کمپین ورزش سه

اسپرت اسپرت
54

با دعوت از سجاد شهباززاده

علی قربانی عضو تازه کمپین ورزش سه

مهاجم شمالی فوتبال ایران با اهدای پیراهن خود به کمپین ورزش سه پیوست.

به گزارش "ورزش سه" علی قربانی مهاجم سابق استقلال و نفت تهران و بازیکن حال حاضر تیم فوتبال سپاهان به کمپین ورزش سه برای کمک به بازسازی مناطق سیل زده پیوست.

پیش از این چهره های سرشناس و محبوب ورزش ایران با پیوستن به این کمپین گامی مهم و بلند برای کمک به مناطق سیل زده برداشتند و حالا علی قربانی چهره جدیدی است که به این کمپین اضافه شده است.

او در این باره گفت: من علی قربانی به کمپین ورزش سه برای کمک به سیل زدگان می پیوندم و لباس خود در تیم سپاهان را به این کمپین اهدا می کنم.

او در ادامه صحبت های خود افزود: سجاد شهباززاده را به این کمپین دعوت می کنم.

وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده است. چهره های ورزشی و هنری همانند برانکو ایوانکوویچ جواد نکونام پژمان جمشیدی امیر قلعه نویی کیمیا علیزاده یحیی گل محمدی مجید جلالی خداداد عزیزی علیرضا منصوریان و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیلزدگان به چالش کشیدند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک های مردمی ادامه دار باشد.


هم وطنانی که قصد کمک به سیل زدگان را دارند می توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112737 مبلغ موردنظر خود را به حساب جمعیت هلال احمر واریز نموده و رسید آن را برای وب سایت ورزش سه ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی نامشان در میان شرکت کنندگان در کمپین ثبت شود.


کمپین ستاره ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وب سایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک های نقدی و غیر نقدی ستاره های ورزشی و هنری مستقیما به حساب جمعیت هلال احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

تاریخ انتشار 25 / 03 / 1398
دسته‌بندی ورزشی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.