انفجار هولناک گاز در اهواز / حال وخیم 5 مصدوم حادثه

یوتیوب ایرانی
منتشر شده در 28 مهر 1399

به گزارش رکنا انفجارگاز شهری ساعت پنج بامداد یکشنبه در اهواز باعث مصدوم شدن 5 نفر و تخریب 11 واحد مسکونی شد.حال یکی از از مصدومان این حادثه وخیم است و بررسی علت وقوع آن ادامه دارد.


نجات 17 اهوازی از میان دود و آتش

سرپرست اورژانس پیشبیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از مصدومیت پنج نفر در آتشسوزی یک منزل مسکونی در اهواز خبر داد.


به گزارش رکنا سرپرست اورژانس پیشبیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از مصدومیت پنج نفر در آتشسوزی یک منزل مسکونی در اهواز خبر داد.


دکتر فرهنگ کرهبندی اظهار کرد: در حادثه آتشسوزی که ساعت 10:35 امروز (27 مهرماه) در خیابان 7 منطقه رسالت رخ داد پنج نفر مصدوم شدند.


وی افزود: دو نفر از مصدومان این حادثه به بیمارستان امیرالمومنین(ع) انتقال یافتند و سه نفر نیز در محل درمان شدند.


ابراهیم قنبری رئیس سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز نیز در خصوص این حادثه اظهار کرد: ساعت 10:14 امروز (27 مهرماه) آتشسوزی در طبقه چهارم یک ساختمان پنج طبقه در خیابان 7 رسالت به سامانه 125 این سازمان اطلاعرسانی شد که در پی این گزارش 15 نیروی آتشنشان با چهار خودروی امداد و نجات از دو ایستگاه آتشنشانی به محل حادثه اعزام شدند.


وی افزود: این حادثه که به دلیل اتصال برق کولر رخ داده بود منجر به وارد شدن خسارت به این واحد مسکونی و دودگرفتگی کل ساختمان شد.


قنبری بیان کرد: در این حادثه 17 نفر از اهالی ساختمان توسط آتشنشانان نجات یافتند و سه نفر نیز در واحدی که دچار حریق شده بود گرفتار بودند که توسط آتشنشانان از محل حادثه خارج شدند.


رئیس سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: در این حادثه این سه نفر و یکی از آتشنشانان مصدوم شدند. یکی از این مصدومان دختربچه 13 سالهای بود که حال وخیمی داشت

دیدگاه کاربران