پخش خودکار بعدی

چسب پایه آب و پایه حلال

فلوکان فلوکان

چسب مخصوص مخمل :


چسب های مورد استفاده : پلی اورتان,آکریلات ها,پی وی سی

انتخاب چسب مناسب می تواند کمک زیادی در کیفیت کار داشته باشد . اولا چسب پایه آب بهترین گزینه است زیرا جریان بار الکتریکی در آن به سهولت انجام می گیرد . ثانیا نوع چسب از نظر ضدآب بودن با هوا خشک بودن و نظایر آن بسته به کاربرد انتخاب می گردد .

از چسب های هوا خشک میتوان استفاده کرد چسب های هوا خشک دارای سرعت عمل بیشتر می باشند و از طرفی امکان چسب زدن روی تعداد زیادی کار به صورت همزمان فراهم نیست و چسب های حرارتی دارای دوام بیشتری می باشند ولی برای خشک شدن به خشکن نیازدارند .

هدف این است که الیاف به بهترین شکل داخل چسب وارد شده و تا زمان خشک شدن همانگونه باقی بماند . برای اینکه الیاف بصورت ایستاده قرار گیرد تا نقش برجسته ایجاد گردد از میدان الکتریکی برای باردار شدن الیاف استفاده می گردد .

ایجاد میدان دافعه بین الیاف باردار باعث قرار گرفتن ایستاده الیاف می شود , اگر ولتاژ باردارکننده وجود نداشته باشد الیاف بصورت خوابیده روی چسب افتاده و جلوی برجسته بودن طرح از بین می رود . چسب های مخمل پاشی در چند نوع خلاصه میشوند چسبهای پایه اب یا اکرولیکی اکریلیتها مانند چسب ۱۳۵۰ چسب ts10چسب ts18 چسب دیسکو یا چسب ویسکوزکه مخصوص پارچه میباشد چسب دیگر از این مجموعه چسب پایه حلال یا تینری هم گفته میشود

شماره های تماس :

02156571497

09190924535

09361428505

http://flokcanstar.com/

تاریخ انتشار 13 / 04 / 1398
دسته‌بندی اجتماعی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.