پخش خودکار بعدی

اجاره ( یخچال ویترینی ) ویژه مراسماجاره یخچال ویترینی ویژه مراسم :::::در صنعت ساخت یخچال و فریزر تنوع زیادی وجود دارد . زیرا طرحهای زیبا و پیشرفت تکنولوژی باعث گردیده تا محصولاتی با کیفیت بالا و زیبا حاصل گردد که چشم هر انسان با ذوقی را خیره می کند. تنوع در شکل و کار آمدی سیستمها باعث گردیده تا انتخاب مشگل شود و چه بسا انتخاب نابجا باعث اتلاف هزینه و فرصت و در نتیجه نرسیدن به هدف مطلوب که همانا به حداکثر رساندن سود سرمایه است گردد.یکی از کاربردی ترین وسایل و تجهیزات نمایشگاهی اجاره یخچال ویترینی ویژه مراسم و نمایشگاه و مجالس و میباشد.اجاره ابسردکن یخچالی و تجهیزات سرمایش با قیمت مناسب و طرح و شکل جدید و بسیار زیبا که علاوه برکاربرد ان برای دیزاین غرفه بسیار مهم میباشد.این نوع یخچال برای به نمایش گذاشتن انواع مواد غذایی یخچالی می باشد موتور در این یخچال در کنار آن یا در زیر آن نصب میگردد در مدلهای جدید این یخچال می توان به جلو باز شو اشاره نمود که از احاظ زیبایی وسهولت در شارژ کالایی و برداشت کالا توسط مشتری بسیار زیبا طراحی شده امختلف می سازند مثلا یک خم. دو خم ست گردش هوا در آن هم می تواند به صورت اجباری باشد و هم بصورت طبیعی این نوع یخچالها دارای تنوع زیادی می باشند و آنها را به اشکال . وایت و .. بدنه در آنها هم می تواند استیل باشد وهم ورق رنگی با طرحهای مختلف از این یخچال بدون موتور و اواپراتور برای نگهداری شیرینی خشک استفاده می شود معمولا این یخچال دارای انباره بوده واندازه طولی استاندارد آن تقریبا دو متر است.اجاره انواع یخچال ویترینی و ایستاده صندوقی و بستنی در سایز مختلف . یخچال 300 لیتری و 400 لیتری و 500 لیتری و .... فریزر های صنعتی و کولرهای نمایشگاهی و صنعتی و پنکه ایستاده و ..


فریزرهای ایستاده ویترینی : همانند یخچالهای پشت بسته می باشند که در مدلهای تک درب و دو درب وسه درب ساخته می شوند در این فریزرها طبقات نیز لوله کشی شده ودستگاه خوبی برای نگهداری بستنی ودیگر مواد منجمد می باشد.


اجاره فریزرهای صندوقی با قیمت مناسب : در نوع قدیمی آن وان وجود داشت که در آن یک سکو به چشم می خورد که محل نصب موتور در زیر بود اما در مدلهای جدیدتر این سکو حذف شده ومحل نصب موتور به زیر وان منتقل شده است همچنین در نوع قدیمی آن درب به صورتی بود که درون فریزر دیده نمی شد اما در مدلهای جدید در به صورت ریلی وبا دید کامل اجرا می گردد . برودت در این سیستم به وسیله لوله های مسی که به بدنه وان لحیم شده است تامین می گردد. در ضمن اجاره پنکه مه پاش و پنکه ایستاده و پنکه رومیزی با رنگ و شکل زیبا . برای اجاره تجهیزات نمایشگاهی و اجاره یخچال ویترینی و صندوقی و ایستاده و تجهیزات سرمایشی با شماره 09308709252 ضرغامیان تماس بگیرید.

تاریخ انتشار 20 / 03 / 1398
دسته‌بندی خبری
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.