قسمت هفتم 7 سریال وارش - شبکه 3

سریال و فیلم ایرانی
منتشر شده در 23 آذر 1398

سریال وارش به کارگردانی احمد کاوری جدیدترین تولید شبکه سوم سیما می باشد که از پس پایان پخش فوق لیسانسه ها از اواسط آذر ماه از شبکه سوم سیما پخش می گردد . نام قبلی این سریال بهترین سال های زندگی ما بود که در فاصله کمی مانده به پخش تغییر کرد.


در ادامه به معرفی سریال , خلاصه داستان و موضوع و بیوگرافی بازیگران این مجموعه تلویزیونی می پردازیم.


داستان و موضوع سریال وارش


یارمحمد سیستانی با بازی (علیرضا کمالی) برای فرار از گرسنگی و خشکسالی به شمال کشور می رود تا شغل ماهیگیری را پیشه کند. او که نمی‌داند ماهیگیری آن منطقه در سلطه گردنکشی به نام تراب است به دریا می‌زند و مقابل تراب می‌ایستد. وارش بیوه جواد که سالها تراب در خیال ازدواج با اوست با دیدن دلاوری یارمحمد دل به او می‌بندد و به تراب جواب رد می‌دهد. تراب نقشه‌ای می‌چیند تا یارمحمد را از سر راه بردارد اما اتفاقی که هیچکس انتظارش را نمی‌کشد از راه رسیده و سرنوشت آدم‌ها را به هم پیوند می‌زند.


در فاز اول سریال بخش های مربوط به دهه های سی و چهل تصویربرداری شد. در فاز دوم بخش های مربوط به دهه 50 که منتهی به رویدادهای انقلاب و تاثیرات آن بر فضای داستان و سرنوشت کاراکترها می شود جلوی دوربین می روند.


بازیگران سریال وارش


بازیگران سریال وارش


اسامی کامل بازیگران زن و مرد سریال وارش


علیرضا کمالی در نقش یارمحمد / بهنام تشکر / علیرضا جلالی تبار / هدایت هاشمی / برزو ارجمند در نقش ملنگ / امیررضا دلاوری / داریوش کاردان / شهرام قائدی / رحیم نوروزی / حدیثه تهرانی / نیلوفر شهیدی / الهام طهموری / رامین راستاد / مهدی امینی خواه / سهیلا رضوی / علی سلیمانی / فرخ نعمتی در نقش دافسار / کورش سلیمانی / افشین سنگچاپ / فریبا طالبی / مینا نوروزی / فریده دریامج / سهی بانو ذوالقدر / ساناز سماواتی / وحید شیخ زاده / بهراد خرازی / نسرین بابایی / فرج الله گلسفیدی / انوش نصر / کرامت رودساز / حمیدرضا داوری / مهدیه کوهستانی.


داستان سریال وارش چیست


سریال وارش چند قسمت است ؟


این مجموعه در 30 قسمت 40 دقیقه ای تولید شده است و پخش آن تا اواسط دی ماه ادامه خواهد داشت.


سریال وارش


زمان و ساعت پخش سریال وارش از شبکه سه


این سریال از شنبه تا جمعه هر شب ساعت 20:45 از شبکه 3 پخش می شود.


موضوع سریال وارش


لوکیشن ها و محل فیلمبرداری سریال وارش کجاست ؟


بندر کیاشهر ساحل چمخاله ارتفاعات سیاهکل و مناطقی دیگر در شمال کشور از جمله لوکیشن های سریال هستند.


  بازیگر نقش وارش در سریال وارش


سریال وارش


بیوگرافی مختصر بازیگران سریال وارش


بیوگرافی بهنام تشکر


بهنام تشکر بازیگر گوینده و دوبلور متولد 4 بهمن 1355 در بندر انزلی می باشد و 41 سال سن دارد.تحصیلات : وی دارای مدرک کارشناسی اقتصاد بازرگانی از دانشگاه فیروزکوه می باشد.تشکر دو برادر نیز دارد که بهروز تشکر از مجریان و بهرام از کارگردانان تئاتر است.


وی در دوران نوجوانی هافبک راست تیم نوجوانان باشگاه ملوان بندر انزلی بوده است اما بنا به دلایلی این رشته ورزشی را به صورت حرفه‌ای پیگیری نکرد.


وی با سریال ساختمان پزشکان توانست به خوبی شناخته شود و بعد از آن در سریالهای تلویزیونی بیشتری حضور یافت. او در سریال وارش یکی از نقش های اصلی را ایفا میکند.


بیوگرافی علیرضا کمالی بازیگر نقش یارمحمد در سریال وارش


علیرضا کمالی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 27 اردیبهشت ماه سال 1359 در تهران می باشد و 39 سال سن دارد .او در یک خانواده ای فرهنگی ورزشی به دنیا آمد و تنها فرزند خانواده اش است.


او با بازی در فیلم سینمایی ملک سلیمان به کارگردانی شهریار بحرانی توانست به خوبی مورد توجه قرار بگیرد.


نقش اصلی سریال وارش یعنی یارمحمد را علیرضا کمالی ایفا می کند.


بیوگرافی بروز ارجمند بازیگر نقش ملنگ

دیدگاه کاربران