نگین عقیق شجر قائنات با منظره شگفت انگیز کد N20

زرسی
منتشر شده در 21 آذر 1398

نگین عقیق شجر قائنات با منظره شگفت انگیز کد N20 کاملا طبیعی بوده و بدست هنرمندان سایت زرسی صیغل داده شده. این نگین عقیق شجر قائنات کاملا شفاف بوده و می توانید این منظره ی شگفت انگیز را در دو طرف نگین مشاهده کنید و از منظره ی بسیار زیبای این نگین لذت ببرید این نگین عقیق شجربدلیل طبیعی بودن چشم هر بیننده ای را مجذوب خود می نماید. این گوهر شفاف و بینظیر را می توان بر روی انواع زیورآلات طلا و نقره نصب و استفاده کرد و یا بصورت نگین تک نگهداری کرده و از ترکیب زیبای آن بهره برد.


هیچ سنگی مانند عقیق بطور طبیعی رنگ آمیزی خلاقانه و نوار دار ندارد. عقیق همیشه به شکل برآمدگی گرد با دسته ای از دوایر متحدالمرکز مانند حلقه های یک تنه درخت یافت می شود. گاهی این دسته ها شبیه چشم و گاهی با دالبری های فانتزی یا حتی منظره هایی شبیه درختان پر (عقیق شجر) شاخه هستند.


یکی از مهمترین نکات برای خرید انگشتر  گردنبند و آویز و... نگین اصل و مرغوب می باشد. اگر به دنبال نگین عقیق شجر قائنات هستید سایت زرسی بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی مقایسه و انتخاب نگین عقیق شجر مورد نظر خود لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.


جهت مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر درباره ی این نگین عقیق شجر قائنات به لینک زیر مراجعه کنید:


نگین عقیق شجر قائنات با منظره شگفت انگیز کد N20

دیدگاه کاربران