ساخت سایت ارزان و رایگان

طراحی سایت - طراحی سایت تهران - ارزان - شرکتی - فروشگاهی - حرفه ای

.در این ویدیو با گزینه های خود برای ساختن وب سایت و مواردی که باید در هنگام تصمیم گیری در مورد مسیر DIY یا استخدام یک وب حرفه ای تصمیم بگیرید یاد می گیرید.


به طور کلی دو گزینه برای ساخت وب سایت وجود دارد: می توانید خودتان این کار را انجام دهید یا یک وب حرفه ای را استخدام کنید تا آن را برای شما بسازد.


اگر به فکر انجام این کار هستید یک ابزار سازنده سایت مانند همه سازندگان وب سایت یا فروشگاه آنلاین GoDaddy احتمالا بهترین شرط بندی شماست.


سازندگان سایت همه در یک ابزار دوستانه و مبتنی بر قالب هستند که به شما امکان می دهند به سرعت و به راحتی وب سایت شخصی خود را بسازید و آن را بصورت آنلاین و بدون نیاز به یادگیری کد تهیه کنید.


ابزارهای سازنده سایت همه در یک برای مشاغل کوچک یا افراد با بودجه محدود ایده آل هستند زیرا به طور معمول با یک برنامه میزبانی ارزان یا رایگان همراه هستند برای ایجاد فرم یا ادغام با کانال های رسانه های اجتماعی و از همه مهمتر افزودنیهای رایگان ارائه می دهند. آنها با پشتیبانی می آیند.


در حالی که قالب های مورد استفاده در سازندگان سایت همه در یک میزان زمان و مهارت لازم برای ساختن یک وب سایت حرفه ای را کاهش می دهد استفاده از یک الگوی همچنین به معنای انعطاف پذیری کمتری در هنگام طراحی وب سایت شما است.


علاوه بر این اگر مسیر DIY را طی کنید شما نه تنها ساخت وب سایت خود بلکه برای حفظ آن نیز مسئول هستید.


خبر خوب این است که از یک ابزار سازنده سایت در همه استفاده می کنید به این معنی است که وب سایت شما خدمات میزبانی و نام دامنه همه در یک شرکت هستند و ایجاد و نگهداری سایت ساده و ساده است.


سازندگان سایت همه در یک GoDaddy سازنده وب سایت و فروشگاه آنلاین برنامه های کشیدن و رها کردن هستند که بصری و کاربردی آسان دارند اما مانند هر چیز دیگری که برای شما جدید باشد صرف نظر از استفاده از آن آسان است حتما استفاده کنید. مدتی است که می آموزید که سایت ساز چگونه کار می کند و چگونه می تواند بهترین کار را برای شما انجام دهد.


اگر وقت ندارید و یا نمی خواهید وب سایت خود را بسازید اما بودجه کافی در اختیار دارید جامعه بزرگی از متخصصان وب آماده هستند تا وب سایت شما را طراحی کرده و چشم انداز خود را به زندگی بکشند!


بینایی ندارید؟ جوانب وب با شما همکاری خواهند کرد تا بتوانید وب سایتی را پشتیبانی کنید که از اهداف و نیازهای تجاری شما پشتیبانی کند.


استخدام یک متخصص وب برای ساخت سایت شما همچنین برای مشاغل بزرگتر که ممکن است سایتهای پیچیده تری با بانکهای اطلاعاتی گره خورده داشته باشند یا افرادی که به دنبال وب سایتهای بسیار سفارشی هستند معقول است.


وب حرفه ای که شما استخدام می کنید وب سایت را با مشخصات شما طراحی و توسعه می دهد و احتمالا سایت شما را روی سرور آنها میزبان خواهد کرد یا خدمات میزبانی وب سایت خود را از ارائه دهنده شخص ثالث خریداری می کند.


همانطور که ممکن است حدس بزنید تمام این مشاوره و تخصص حرفه ای در زمینه قیمت بها می شوند. بیشتر طراحان آزاد به طور معمول برای یک سایت ساده بین 500 تا 1500 دلار هزینه می گیرند در حالی که وب سایت های ساخته شده توسط شرکت های بزرگتر طراحی به طور کلی از 2000 تا 5000 دلار قیمت دارند.


علاوه بر هزینه طراحی و توسعه وب سایت وب سایت شما احتمالا هزینه میزبانی ماهانه را نیز به شما منتقل می کند و ممکن است هزینه تعمیر و نگهداری و به روزرسانی های درخواستی را نیز پرداخت کند.


این ممکن است به نظر می رسد پول زیادی به نظر برسد اما وقتی زمان و تلاش لازم برای ساخت و نگهداری از یک وب سایت پیچیده یا بسیار سفارشی را در نظر می گیرید قیمت اجاره یک وب حرفه ای می تواند حس بسیار خوبی داشته باشد.


بنابراین اکنون گزینه های خود را برای ایجاد یک وب سایت و برخی از جوانب مثبت و منفی آنها می دانید.


برای اولویت بندی عواملی از قبیل هزینه زمان انعطاف پذیری مدتی صرف کنید

دیدگاه کاربران