پخش خودکار بعدی

عذرخواهی مجری سلام صبح بخیر از باشگاه استقلال

حاشیه حاشیه
32


در برنامه امروز سلام صبح بخیر شبکه سه سیما مجری این برنامه با خبر توقیف لوگوی استقلال به علت بدهی 300 میلیون تومانی این باشگاه شوخی کرد و گفت: برای لوگوی جدید باشگاه سوراخ ها را کم کنید.


در همین رابطه باشگاه استقلال به دلیل اظهارات مجری برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه سیما در روز شنبه 12 مرداد 1398 با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به این رفتار واکنش نشان داد.


متن اطلاعیه به این شرح است:


باشگاه استقلال مراتب اعتراض شدید خود را نسبت به رفتار توهین‌آمیز مجری برنامه صبحگاهی شبکه سه اعلام می‌کند. در شرایطی که صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران با پول مردم اداره می‌شود و باید به مردم و علایق‌شان احترام بگذارد متاسفانه یکی از مجریان این سازمان در یک برنامه تلویزیونی به طور آشکار و مستقیم به باشگاه استقلال و نشان رسمی آن اهانت کرده است. باتوجه به سابقه این رفتارهای سخیف توسط مجریان مختلف تلویزیونی باشگاه استقلال تا زمان عذرخواهی رسمی سازمان صداوسیما همکاری خود را با این سازمان قطع خواهد کرد. بدون تردید مجموعه هواداران پیشکسوتان و حامیان رسانه‌ای این باشگاه به دلیل احترام به نام و نشان استقلال بزرگ باشگاه را در این راه همراهی خواهند کرد.


حسین کلهر مجری برنامه سلام صبح بخیر در پی این بیانیه با انتشار ویدیویی که می بینید از باشگاه استقلال و هوادارانش عذرخواهی کرد.

تاریخ انتشار 12 / 05 / 1398
دسته‌بندی متفرقه
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.