طراحی سایت - مراحل ساده ساخت سایت

طراحی سایت - طراحی سایت تهران - ارزان - شرکتی - فروشگاهی - حرفه ای

چگونه با وب سایت سازنده وب سایت Wix یک وب سایت از ابتدا ایجاد کنیم؟ ساختن وب سایت برای تجارت شما آسان نیست وقتی به روشهای قدیمی که عمدتا به استفاده از کدها بستگی دارد کار ساده ای نباشد اما اکنون با سازندگان وب سایتهایی مانند Wix بسیار ساده تر است.


Wix یک وب سایت سازنده است که به کاربران این امکان را می دهد تا بدون داشتن هیچ قانونی و بدون هیچ گونه کدی با وب سایت های شخصی خود به راحتی و با آزادی کامل وب سایت های شخصی خود را بسازند این امر عمدتا به روش کشیدن و رها کردن بستگی دارد که همه چیز را برای کاربر راحت تر می کند.


برای ایجاد وب سایت شخصی خود با استفاده از ویرایشگر Wix اولین کاری که شما باید انجام دهید جستجو در Wix در مرورگر وب و انتخاب مطلبی است که می گوید 'Free Website Builder' و هنگامی که بر روی آن کلیک می کنید باید مشاهده کنید. تصویری که در اینجا می توانید در این ویدئو مشاهده کنید.


برای شروع کار اگر حساب کاربری ندارید باید وارد شوید یا اگر قبلا حساب کاربری دارید وارد شوید. پس از وارد کردن اطلاعات شخصی به صفحه اصلی هدایت می شوید پیام "Welcome to Wix" را پیدا خواهید کرد و از همین جا سفر ایجاد وب سایت شخصی خود را شروع می کنید.


برای شروع روی ایجاد وب سایت خود کلیک کرده و سپس دسته ای را که در آن قرار دارید انتخاب می کنید زیرا این در واقع اولین سوالی است که برای راه اندازی وب سایت شخصی خود از شما خواسته می شود. دو گزینه وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. هنگام ایجاد و ساخت وب سایت شما: اولین مورد این است که به ADI اجازه دهید یک وب سایت برای شما ایجاد کند و گزینه دوم ایجاد وب سایت خود با ویرایشگر Wix است.


این ویدیو برای آموزش کاربران به ایجاد وب سایت های خاص خود با ویرایشگر Wix است. پس از شروع ابتدا باید الگویی را انتخاب کنید که به بهترین وجه متناسب با موضوع تجارت یا شرکت شما باشد - و حتی می توانید آن را پیش نمایش کنید تا ببینید وب سایت شما چگونه ظاهر خواهد شد. اکنون الگویی که می خواهید انتخاب کنید با کلیک کردن بر روی دکمه "ویرایش" قابل ویرایش است.


ا


تک تک کارهای انجام شده در Wix بسیار آسان است و ما نیز شما را قدم به قدم راهنمایی می کنیم تا در فهمیدن همه آن ها با هر مشکلی روبرو شوید و یا دانستن نحوه حرکت در جهت های مناسب برای ایجاد وب سایتی که در آن هستید آسان تر شوید. رویای


سازندگان وب سایت های مختلف در خارج وجود دارد اما Wix یکی از معروف ترین ساده ترین استفاده در نظر گرفته شده است و مهمتر از همه یکی از ارزان ترین آنهاست بنابراین این امکان را به همه کاربران می دهد تا مراحل را به راحتی بیاموزند و بدانند چگونه برای ایجاد یک وب سایت از طریق کشیدن و رها کردن دکمه ها و نمادهای مورد نیاز.


ایجاد یک وب سایت نیاز به یک برنامه دارد این طرح باید بداند که دقیقا چه کاری می خواهید با وب سایت انجام دهید. موضوع ظاهری کلی که انتظار می رود زیرا این امر باعث می شود حتی در استفاده از سازنده وب سایت Wix بخشی از ساخت و ساخت وب سایت واقعی را انتخاب کنید.


دلیل اصلی ایجاد Wix کمک به صاحبان مشاغل و افراد عمومی برای شروع کار بود

دیدگاه کاربران