رئیس کمیته المپیک: برای حضور در ورزشگاه‌ها نباید مرزبندی جنسیتی ایجاد کنیم

اخبار تماشایی
منتشر شده در 13 تیر 1397

رییس کمیته ملی المپیک شرایط فعلی ورزش کشور را تقویت نفی نگاه جنسیتی دانست و تاکید کرد : هیچ مشکلی در محیط های ورزشی به لحاظ جنسیتی نمی‌بینیم.سید رضا صالحی امیری در حاشیه دیدار تیم های ملی بسکتبال ایران و قزاقستان که با حضور خانواده ها برگزارشد در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، اصل حضور تماشاگران در بازی های ملی را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: این حضور در بازی های ملی می تواند حضور ملی جامعه خصوصا خانواده ها باشد که نشاط افزونتری را إیجاد کند.


توضیح داد: ما بطور طبیعی نباید مرزبندی های جنسیتی برای حضور در ورزشگاه ها ایجاد کنیم چرا که جامعه ما به مبانی و ارزش های اخلاقی باور دارد.


رییس کمیته ملی المپیک حضور خانواده ها در بازی های ملی بسکتبال و والیبال همچنین حضور خانم ها و آقایان در ورزشگاه آزادی را که به هنگام پخش بازی های تیم ملی فوتبال رقم خورد حضور خوب و با رعایت ارزش ها و مرزبندی های اخلاقی نام برد که به همت وزارت ورزش و جوانان صورت گرفته و اظهار داشت: با این حضور نشاط ، سرزندگی و شور در جامعه ایجاد شد.


صالحی امیری با بیان این مهم که امروز بیش از هر زمان دیگری به نشاط اجتماعی نیاز داریم، ادامه داد: در جامعه امروز باید شور، نشاط و تخلیه اجتماعی شکل بگیرد از طرفی با شرایطی که امروز در کشور داریم بیش از هر زمان دیگری نفی نگاه جنسیتی را در کشور تقویت می کند.

دیدگاه کاربران