حکام خیانتکار منطقه از امروز شریک تمام جنایات صهیونیست‌ها

اخبار تماشایی
منتشر شده در 27 شهریور 1399

محکومیت خیانت برخی کشور‌ها به آرمان فلسطین


رئیس مجلس یازدهم با صدور بیانیه‌ای ضمن انتقاد از اقدام برخی کشور‌های منطقه در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی گفت: حکام خیانتکار منطقه از امروز شریک تمام جنایات صهیونیست‌ها هستند.


بسم الله الرحمن الرحیم


آنچه در منطقه و در نمایش‌های تلویزیونی و انتخاباتی در حال وقوع است برای مردم جهان علی الخصوص امت اسلامی جوانان عرب و مردم مظلوم فلسطین تازگی ندارد. بسیاری از دولت‌های منطقه سالهاست که دست‌های به خون آغشته ظالم صهیونیست را با اشتیاق فراوان می‌بوسند و بر صورت‌های رنجور و داغدیده مردم مظلوم فلسطین چنگ می‌زنند.


آنچه اتفاق افتاد صرفا روی کاغذ آوردن ننگ و زشتی سال‌ها دشمنی حاکمان برخی کشور‌ها با مردم فلسطین و آرمان قدس شریف بود روابط آن‌ها با دشمن صهیونیستی در همه زمان‌ها عادی و دوستانه بوده است و این صرفا داغ ننگی است که با لبخند رضایت بر پیشانی آن‌ها کوبیده شده است. دشمن صهیونیست و آمریکای تروریست این لباس ننگین و زشت را بر تن حاکمان واداده کرده‌اند و آن‌ها را مقابل چشمان مسلمانان جهان در کوچه‌ها و خیابان‌ها می‌چرخانند تا همه مطمئن شوند که عاقبت دوستی با دشمنان خدا جز خفت و خواری و زبونی نیست.


حکام عرب! مگر نشنیده‌اید که خداوند در خصوص دوستی با دشمنانی که مسلمانان را از خانه‌هایشان بیرون می‌کنند و آن‌ها را می‌کشند چه فرموده است؟ انما ینهاکم الله عن الذین قاتلوکم فی الدین واخرجوکم من دیارکم وظاهروا علیٰ اخراجکم ان تولوهم ۚ ومن یتولهم فاولٰئک هم الظالمون چه ظلمی از این آشکارتر و چه دشمنی از این خون‌ریزتر؟

دیدگاه کاربران