گفتگو با کارشناس درباره بهترین راه های مهاجرت مدرسان زبان

شرکت مهاجرتی Go2tr
منتشر شده در 01 مهر 1399

رشته ادبیات انگلیسی یکی از محبوب ترین رشته های علوم انسانی در سراسر جهان است. دانشجویان بسیاری تمایل دارند برای تحصیل در رشته ادبیات انگلیسی از یکی از دانشگاه های معتبر خارجی پذیرش اخذ کنند. تحصیل در دانشگاه های معتبر و تراز اول جهان مزایای بسیار زیادی دارد. دانشجویانی که در این دانشگاه‌ها تحصیل می‌کنند می‌توانند از امکانات آموزشی بسیار زیادی بهره‌مند شوند. هچنین دانشجویانی که مدرک تحصیلی خود را از یکی از دانشگاه های معتبر جهان اخذ کنند موقعیت‌های تحصیلی و شغلی بسیار خوبی را پیش رو خواهند داشت. به همین دلیل هر ساله دانشجویان بسیار زیادی برای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های معتبر جهان با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. بسیاری از دانشگاه های جهان رشته ادبیات انگلیسی را ارائه می‌دهند. دانشجویانی که قصد دارند در رشته ادبیات انگلیسی از یکی از دانشگاه‌های خارج از کشور پذیرش بگیرند می‌توانند به یک موسسه مهاجرتی یا اعزام دانشجو مراجعه کنند و از شرایط اخذ پذیرش تحصیلی در رشته ادبیات انگلیسی مطلع شوند. در ادامه به بررسی رشته ادبیات انگلیسی می‌پردازیم.


ادبیات انگلیسی شامل آثار ادبی مانند رمان داستان شعر نثر و نمایشنامه هایی است که به زبان انگلیسی نوشته شده‌اند. ادبیات انگلیسی اغلب به هر اثر ادبی که به زبان انگلیسی نوشته شده است اشاره دارد. نویسندگان این آثار ادبی لزوما اهل انگلستان نیستند بلکه می توانند دارای هر ملیتی باشند. برخی از مشهورترین نویسندگان تاریخ در ادبیات انگلیسی عبارتند از: جیمز جویس (ایرلند) ویلیام شکسپیر (انگلستان) مارک تواین (ایالات متحده آمریکا) آرتور کان کان دویل (اسکاتلند) دیلان توماس (ولز) و ولادیمیر نابوکوف (روسیه). قدمت ادبیات انگلیسی بیش از پنج قرن است. ادبیات انگلیسی نه تنها شامل نویسندگانی از نقاط مختلف جهان و دوره های زمانی مختلف می باشد بلکه همه ژانرها و سبک های اصلی نوشتن را نیز در بر می‌گیرد.


نثر شعر نمایشنامه مقاله داستان آثار ادبی مبتنی بر فلسفه هنر تاریخ دین و فرهنگ و همچنین نوشتارهای علمی و حقوقی تحت عنوان ادبیات گروه بندی می‌شوند. داستان نویسی خلاق از دوران کهن و روزنامه نگاری نیز تحت عنوان ادبیات قرار می‌گیرند. برخی از نوشته های فنی مانند مطالب مربوط به ریاضیات نیز به عنوان بخشی از ادبیات در نظر گرفته می‌شوند.


ادبیات تجلی احساسات و افکار انسان است. ادبیات انگلیسی و به طور کلی ادبیات دارای سه گونه و شکل ادبی می‌باشد: 1. نثر 2. شعر 3. نمایشنامه. هر کدام از گونه ها و فرم‌های ادبی از اهمیت بسیار زیادی برخوردارند. ادبیات معمولا به دو شکل عمده - داستان و غیر داستانی - و سه گونه اصلی – شعر نثر و نمایشنامه طبقه‌بندی می‌شود. ادبیات ممکن است شامل متونی مبتنی بر اطلاعات واقعی و همچنین تخیلی باشد. ادبیات انگلیسی را می‌توان با توجه به دوره های تاریخی ژانرها و تاثیرات سیاسی طبقه بندی کرد. دوره های مهم تاریخی در ادبیات انگلیسی شامل ادبیات انگلیسی قدیم (باستانی) ادبیات انگلیسی میانه دوره رنسانس قرن هفدهم (شکسپیر) و ادبیات دوره الیزابت ادبیات قرن 18 (دوره بازگشت) ادبیات قرن نوزدهم (ادبیات دوره ویکتوریا) و ادبیات قرن بیستم (دوره مدرنیسم) می باشند. جنبش های مهم فکری که بر مطالعه ادبیات انگلیسی تاثیر گذاشته‌اند عبارتند از: فمینیسم پسااستعمار پساساختارگرایی مدرنیسم پسا مدرنیسم نئوکلاسیک رمانتیسم و ​​مارکسیسم.


برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در این موردبه لینک زیر مراجعه فرمایید:


https://go2tr.com/study/english-literature

دیدگاه کاربران