پخش خودکار بعدی

سیامک کوروشی به کمپین ورزش سه پیوست

کمپین ستاره ها کمپین ستاره ها
48


با دعوت از وحید شیخ ویسی


سیامک کوروشی به کمپین ورزش سه پیوست


مدافع سابق نفت تهران سایپا و فولاد به کمپین خیریه ورزش سه ملحق شد.


به گزارش "ورزش سه" سیامک کوروشی مدافع اسبق باشگاه های سایپا نفت تهران و فولاد خوزستان است. او یک فصل را هم در فوتبال قطر و تیم المعیذر سپری کرد و سابقه لژیونر بودن را نیز در کارنامه دارد. کوروشی در آخرین تجربه خود نیم فصل دوم لیگ برتر هجدهم را در تیم فولاد زیر نظر افشین قطبی کار کرد.


سیامک کوروشی اخیرا به کمپین ورزش سه برای کمک به سیل زدگان کشور پیوسته است. مدافع سابق فولاد درباره حضور خود در این کمپین اظهار داشت: خوشحالم از اینکه به کمپین ورزش سه برای کمک به مناطق سیل زده می پیوندم.


 وی در ادامه گفت: به نوبه خودم جهت تامین یک سری اقلام مورد نیاز مردم سیل زده کشورم کمک می کنم. همچنین از آقای وحید شیخ ویسی دعوت می کنم که به این کمپین بپیوندد.


وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده است. چهره های ورزشی و هنری همانند برانکو ایوانکوویچ جواد نکونام پژمان جمشیدی امیر قلعه نویی کیمیا علیزاده یحیی گل محمدی مجید جلالی خداداد عزیزی علیرضا منصوریان و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیل‌زدگان به چالش کشیدند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک‌های مردمی ادامه دار باشد.


هم‌وطنانی که قصد کمک به سیل‌زدگان را دارند می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112737 مبلغ موردنظر خود را به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز نموده و رسید آن را برای وب‌سایت ورزش سه ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی نامشان در میان شرکت‌کنندگان در کمپین ثبت شود.


کمپین ستاره‌ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وب‌سایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک‌های نقدی و غیر نقدی ستاره‌های ورزشی و هنری مستقیما به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

تاریخ انتشار 18 / 04 / 1398
دسته‌بندی اجتماعی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.