پخش خودکار بعدی

کلیپ باشگاه ذوب آهن به مناسبت خداحافظی با محمد رشید مظاهری

ورزشی ترین ورزشی ترین
57

سوپر واکنش هفت سال پیشت مقابل راه آهن فقید! که یکی از دلایل ماندگاری ذوب آهن در لیگ برتر بود به دو قهرمانی جام حذفی یک قهرمانی سوپر جام یک نایب قهرمانی لیگ حضور در چهار دوره متوالی لیگ قهرمانان و سه صعود افتخارآمیز از دور گروهی ختم شد.

نام تو رشید مظاهری عزیز جزو نامهای ماندگار تاریخ ذوب آهن خواهد بود. روزهای خوب و بد هیچ یک جاودان نخواهند بود و اگر قرار به خاطره نگاری باشد تاریخ تو را با مهارهای کم نظیر پنالتی بزرگان فوتبال ایران و آسیا و تاثیر مستقیمت در موفقیتهای ذوب آهن در همه سالهای اخیر خواهد شناخت.

اینک که تصمیم تو تجربه چالشی جدید در پیراهن تیمی جدید است کتابچه حضورت در پیراهن سبزقبا را هرچند بر خلاف میل باطنی می بندیم و به تاسی از مدیر سرمربی و هم تیمی هایت در ذوب آهن بهترین دعاها را بدرقه راهت می سازیم...

خداحافظ رشید


( باشگاه ذوب آهن )

تاریخ انتشار 12 / 03 / 1398
دسته‌بندی ورزشی
نظرات کاربران
نرگس -

رشید مظاهری عزیز نرو به تیمی که با همه چیز جز بازی کردن نتیجه می گیره نگذار با گرفتن امثال تو خودشان را تطهیر کنند. حیف توست. تو منش پهلوانی داری. نخواه به تیمی بری که بتونی خطا کنی و فحش بدی و تهمت بزنی و کمیته اخلاق کاریت نداشته باشه. یک نایب قهرمانی با ذوب آهن به صد تا جام های اینا می ارزه.