پخش خودکار بعدی

خرید موتور برق

cafefilms2 cafefilms2

خرید موتور برق اصل ( پر فروش )


جهت بررسی و خرید موتور برق به لینک زیر مراجعه بفرمایید


https://motorbaargh.ir/%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D9%82/


خرید موتور برق وسیله ای است که انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. این انرژی مکانیکی از سوختن بنزین گاز یا گازوییل به وجود می آید.موتور برق ها همان ژنراتور ها هستند که به عنوان ژنراتور های کوچک قابل حمل ( پرتابل ) نیز شناخته می شوند. در خرید موتور برق باید به چند نکته مهم دقت کنید. موتور برق ها به دو نوع بنزینی و گازی دسته بندی می شوند. موتور برق های بنزینی با مصرف بنزین انرژی مکانیکی را به انرژی الکتزیکی تبدیل می کند.


موارد استفاده موتور برق ها :


از موتور برق ها در مواقع اضطراری استفاده می شود. در مکان هایی که دسترسی به برق شهری به دلیل دوری از پریز برق امکان پذیر نباشد.


فروش موتور برق جهت مصارف خانگی جهت استفاده در بیمارستان ها بانک ها و مراکز امنیتیبانک ها و مراکز مهم امنیتی دیتا سنترها سرورها کارگاهی مصارف اضطراری موتور برق کوچک کیفی کارخانه و کارگاه جهت امداد و نجات و .. می باشد.


کاربردهای دیگر موتوربرق ها شامل استفاده و برق رسانی به پمپ های مختلف آب کفکش ها استفاده برای الکترو موتورها و سیستم های برقی کوچک مثلا روشنایی و…می باشد.


خرید موتور برق گازی :


موتور برق گازی از گاز به عنوان سوخت استفاده می کند که همین دلیل باعث کم مصرف بودن و کاهش آلودگی هوا می شود و هزینه های به مراتب کمتری نسبت به موتور برق های بنزینی دارد. موتور برق گازی بی خطر بوده. گازسوز بودت موتور برق گازی باعث افزایش طول عمر دستگاه نسبت به موتور برق های بنزینی می شود.


خرید موتور برق بنزینی :


پرمصرف ترین نوع موتور برق موتور برق بنزینی می باشد که در جاهایی استفاده می شود که به گاز دسترسی نیست. سوخت سیستم این موتور برق ها بنزین می باشد. به دلیل سوختن بنزین در موتور برق های بنزینی گاز های دی اکسید کربن تولید می شود که همین موضوع باعث می شود که در مکان های باز از موتور برق های بنزینی استفاده شود چون در مکان های بسته سبب خفگی می شود.


خرید موتور برق دیزلی :


موتور برق گازوئیلی (موتور برق دیزلی) عملکرد این نوع موتور برق ها مانند دیزل ژنراتور در ابعاد کوچک می باشد. سوخت این موتور برق ها گازوییل است.

تاریخ انتشار 04 / 03 / 1399
دسته‌بندی آموزشی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.