مقایسه مقاومت گاوصندوق ها در برابر سقوط آوار

مسترسیف  فروشگاه آنلاین گاوصندوق
منتشر شده در 30 شهریور 1399

هر گاوصندوقی در برابر سقوط آوار مقاوم نیست. اغلب محصولاتی که در بازار گاوصندوق می بینید اصلا مقاومتی در برابر سقوط آوار ندارند و صرفا به جهت تبلیغات و متاسفانه به دروغ به آنها ضدزلزله و مقاوم می گویند. گاوصندوقی که در برابر سقوط آوار مقاوم شده باشد باید تست های این مرحله را پشت سر گذاشته باشد. در این ویدیو به خوبی دو گاوصندوق از دو برند مختلف در برابر سقوط آوار مقایسه می شوند.


این ویدیو توسط شرکت سان سیف کره جنوبی و برای نشان دادن میزان مقاومت گاوصندوق های لوسل ساخته شده است. لوسل یک برند معروف در این صنعت است که روی محصولات فوق امنیتی و لوکس تمرکز دارد. لوسلنه تنها به لحاظ ظاهری بلکه به لحاظ امنیتی نیز در دنیا شناخته شده است. خبر خوب اینکه گاوصندوق های لوسل در ایران نماینده رسمی و انحصاری دارند که می توانید از آنها محصولات این برند را تهیه کنید.


اگر در انتخاب محصول سخت پسند هستید و به دنبال یک گاوصندوق خانگی با ویژگی ها و امنیت خاص هستید پیشنهاد می کنیم حتما این محصولات را در لیست انتخاب هایتان قرار دهید. این گاوصندوق های خانگی هیچ نمونه مشابهی در بازار ندارند و هم به لحاظ امنیتی و هم ظاهری طراحی بسیار متفاوتی دارند.


در خرید گاوصندوق دقت کنید هر چیزی را بدون دریافت تاییدیه معتبر قبول نکنید. اینکه گاوصندوق نسوز است یا ضد زلزله است یا ضد سرقت باید توسط مراکز معتبر تایید شده باشد. برخی از این تاییدیه ها روی قسمت داخلی درب گاوصندوق درج می شود و برخی دیگر به عنوان سرتیفکیت توسط کمپانی ها منتشر می شود. در خرید گاوصندوق می توانید از شرکت مورد نظر تاییدیه ها و گواهی های محصول را درخواست بدهید. دقت کنید که هر گواهی برای امنیت محصول نیست و گاها برخی گواهی ها برای نشان دادن مطابقت متریال محصول با قوانین محیط زیستی است.

دیدگاه کاربران