پخش خودکار بعدی

یخچال ایستاده ویترینی برای اجاره - یخچال فریزر صندوقی کرایهیخچال ایستاده ویترینی برای اجاره یکی از وسایل پرکاربرد در صنعت وسایل سرمایشی و یخسازها هستند. در صنایعی مانند دامداری و دامپروی تولید مواد غذایی تولید دارو و … استفاده از یخچال فریزرهای صنعتی امری ضروری و لازم است. این نوع از یخچال فریزرها در ابعاد و اندازه ها و اشکال مختلفی و برای مصارف گوناگون ساخته و استفاده می شوند. نوع یخچال هایی که در صنعت داروسازی استفاده می شوند با انواعی که در فروشگاهها و سوپر مارکت ها مورد استفاده قرار می گیرند از نظر ویژگی هایی مانند اندازه و دمای تولیدی متفاوت هستند.


یخچال فریزرهای صنعتی در مدلهای صندوقی ایستاده و خوابیده و در ابعاد 50 تا 150 سانتی متر تولید میشوند. و بسته به نیاز می توان از آنها برای نگهداری مواد غذایی مواد گوشتی مواد دارویی و هر نوع ماده ای که برای نگهداری نیاز به سرما دارد استفاده کرد.یخچال فریزر صندوقی کرایه ای


یخچال ایستاده ویترینی برای اجاره سرمای تولیدی توسط دستگاه باید در تمامی قسمت ها یکسان و ثابت باشد. از قطعات اصل و با کیفیت در تمامی قسمت ها مانند موتور بدنه دستگاه و سایر بخش ها استفاده شود. فضای موتور و کندانسور باید کاملا مناسب باشد. رعایت این موارد می تواند اثبات نماید که یخچال فریزر صنعتی سیستمی مناسب از لحاظ کارایی و مصرف انرژی است. این نوع یخچال ها به علت اندازه بزرگ و حجم سرمایی که تولید می کنند معمولا انرژی برق زیادی مصرف می کنند به همین دلیل توجه به این نکات در زمان خرید و انتخاب آنها می تواند تاثیر بسیار زیادی در مقرون بصرفه بودن استفاده از دستگاه داشته باشد.


معمولا یخچال فریزرهای صنعتی به دو روش با استراکچر و بدون استراکچر تولید می شوند. نوع با استراکچر که به صورت صنعتی تولید شده باشد می تواند کارایی بالاتری را نسبت به نوع سنتی که بدون استراکچر تولید شده است داشته باشد. و پیشنهاد می شود که از تولیدات صنعتی استفاده نمایید.برای اجاره 09308709252 ضرغامیان تماس بگیرید.

تاریخ انتشار 23 / 04 / 1398
دسته‌بندی خبری
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.