جلسه 39 از دوره صفر تا صد آموزش برنامه نویسی اندروید | الکامکو

آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو

در پکیج آموزش برنامه نویسی اندرویدی که توسط مهندس محمد آزاد برای شما عزیزان تهیه شده است تمامی مفاهیم مقدماتی تا پیشرفته بصورت کاملا پروژه محور از صفر تا صد به شما آموزش داده می شود. مثال های کاربردی فراوان که در حین آموزش در قالب پروژه های کوچک با شما دوستان گرامی کار خواهد شد و شما را تبدیل به یک برنامه نویس حرفه ای اندروید خواهد کرد. با خرید جامع ترین بسته آموزش برنامه نویسی اندروید استودیو الکامکو می توانید از این فرصت طلایی استفاده کنید.


برخی از ویژگی های دوره : گفتن تمامی مفاهیم از مقدماتی تا پیشرفته آموزش کاملا پروژه محور وجود مثال های کاربردی فراوان در قالب پروژه های کوچک در حین پروژه گفتن تمامی نکات و جزئیات بدون نیاز به پیش نیاز و... با یادگیری این دوره حرفه ای آموزش اندروید استودیو (Android Studio) می توانید از طریق طراحی اپلیکیشن اندروید درآمدزایی کنید.


برای مشاهده و دانلود جلسات رایگان برای ارزیابی دوره سرفصل ها جزئیات بیشتر و خرید دوره روی این لینک کلیک کنید.


https://elecomco.com/android_learning/


  • مدرس: محمد آزاد
  • پیش نیاز دوره : آموزش برنامه نویسی اندروید نیاز به پیش نیاز ندارد. تمامی مفاهیم از صفر تا صد یعنی از سطح مبتدی تا پیشرفته به شما آموزش داده می شود.
  • برای مشاهده تمامی دوره های آموزش برنامه نویسی اندروید الکامکو می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید :

https://elecomco.com/android_cources/


website: www.elecomco.com


Tell: 09197139723


info@elecomco.com


Instagram: @elecomco.com_


Telegram: elecomco_support


#اپلیکیشن_فروشگاهی #اندروید #اندرویداستودیو #اندروید_استودیو #اندروید_استدیو #آموزش_اندروید #اموزش_اندروید #برنامه_نویسی #برنامه_نویسی_اندروید #برنامه_نویس #برنامه_نویسی_اپلیکیشن #جاوا #آموزش_جاوا #برنامه_نویسی_موبایل #ساخت_اپلیکیشن #آموزش_برنامه_نویسی #آموزش_برنامه_نویسی_اندروید #اپلیکیشن #طراحی_اپلیکیشن #طراحی_اپلیکیشن_موبایل #جاوا #نصب_اندروید_استودیو #درآمد_برنامه_نویسی #درآمد_اینترنتی #درامدزایی #محمد_آزاد


#installation #android #elecomco


#android #android_studio #androiddeveloper

دیدگاه کاربران