پخش خودکار بعدی

رستوران مسلم در بازار بزرگ تهران

تورج امین فر تورج امین فر
2


رستوران مسلم در بازار تهران


رستوران مسلم دارای غذاهای خوشمزه و حجیم که یکی از شلوغ ترین و پرسروصداترین رستوران های تهران که همیشه هم شلوغ هست و جلوش صف هستش ولی چون غذاها آمادست تا بشینید میارند.


آدرس : تهران پانزده خرداد بازار بزرگ نرسیده به سبزه میدان


ته چین : خوشمزه و چرب با کلی گوشت البته رستوران مسلم سه مدل ته_چین داره که با مرغ و بادمجون با ماهیچه با گردن گوسفندی هست که تهچین غذا اصلی و پرفروش این رستوران محسوب می شود.


باقالی پلو با گردن : بیشتر شویدپلو بود تا باقالی پلو ولی عالی و خوش طعم گوشت لذیذ گردن یا ماهیچه و آبدار و چرب و مزه اصیل گوشت حفظ شده بود اما بوی دامداری هم نمیداد با برنج ایرانی و باقالی_پلو حجیم.


چلو کباب کوبیده کاردی : مزه گوشت گوسفندی رو میشه حس کرد و پلو زیادی هم داره که خوشمزه و حجیم هست و رستوانگردی و تهرانگردی جذابی در بازارتهران با میل کردن کباب کوبیده خواهید داشت.


صف طولانی : شلوغی و صف سنگین ولی روان هست و زود داخل می روید زیرا پرسنل به خوبی می توانند حجم زیاد مهمانان را مدیریت کنند.


اول پول : در همان اول که در صف هستید ابتدا پیش غذا و سالاد را برمیدارید و به صندوق می رسید تا غذا را انتخاب و حساب کنید بعد با فیش غذا باید میان همه میزهای پر صندلی خالی پیدا کنید توش که میری همه بغل هم نشستن دارن غذا میخورن که چون فضای بزرگی دارند همیشه جا پیدا می شود.


بد مزه : سالاد و ماست و زیتون پروده مونده و بی مزه بود.


همیشه خیلی شلوغه و همه کیپ هم میشینن و اگر صف برای ورود و شلوغی رو دیدین نا امید نشین چون سرویس دهیشون منظم و با سرعت بالاست و تا ساعت 6 عصر باز هست.

تاریخ انتشار 19 / 06 / 1398
دسته‌بندی آشپزی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.