همه چیز در رابطه با مهاجرت به کشور مجارستان | Hungary

شرکت مهاجرتی Go2tr
منتشر شده در 14 مرداد 1399

ویزای توریستی کشور مجارستان یک ویزای کوتاه مدت است که به شما اجازه می‌دهد در طی زمان تعیین شده در این کشور اقامت داشته باشید. در صورتی که برای بار اول قصد دارید به مجارستان سفر نمایید نباید ویزای توریستی شما از 30 روز بگذرد. در نظر داشته باشید که از تاریخ ورود شما به منطقه شینگن تنها سی روز اعتبار ویزا خواهید داشت. افرادی که تقاضای ویزای توریستی مجارستان را دارند باید به صورت جداگانه گذرنامه داشته باشند. یکی از بهترین روش های مهاجرت به کشور مجارستان سرمایه گذاری بدون ریسک است که به این صورت پیش می‌رود: افراد باید اوراق قرضه بانکی ارزش سیصد هزار یورو تهیه نمایند. این مبلغ پس از 5 سال بدون هیچ نوع بهره بانکی به فرد باز می‌گردد. در نظر داشته باشید که اوراق قرضه قابل خرید و فروش نمی‌باشد و سرمایه گذاری در کشور مجارستان در این روش تنها برای اخذ اقامت این کشور است . در این روش سرمایه گذاری در یک ماه صورت می‌گیرد و به فرد کارت اقامت موقت شش ماهه ارائه می‌شود.


در کشور مجارستان دسترسی به بازارهای اروپایی به سادگی فراهم شده است و کسانی که ورود به بخش های تجاری دارند نیز می‌توانند در شرایطی کم و صحیح بهترین شرایط را برای خود فراهم سازند. این کشور سعی دارد مهاجرپذیری از طریق سرمایه گذاری تحصیل و همینطور کارآفرینی را رشد دهد به طوری‌که افراد با این هدف بتوانند ورود به کشور مجارستان داشته باشند و به اقامت این کشور در زمان کمتر از 6 سال دست یابند.


خوشبختانه برنامه دولت تا به اینجای کار پذیرفته شده است. شرایط مهاجرت به مجارستان برای هر شخص متفاوت است. برای تحصیل در مقطع کارشناسی این کشور نیاز به مدرک آیلتس با نمره 5.5 و برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا باید مدرک زبان شما آیلتس 6 باشد. افراد باید هزینه تحصیل در این مقاطع را در حدود 5000 الی 9500 یورو در سال در نظر بگیرند. دانشجویان در این کشور می‌توانند از امکانات حق بیمه نیز برخوردار شود. اغلب دانشگاه های مجارستان دارای خوابگاه هستند. برای ورود به هر یک از مقاطع تحصیلی در مجارستان نیاز است که یک دوره یک ساله کالج بگذرانید .


برای دستیابی به اطلاعات بیشتر در این زمینه به لینک زیر مراجعه فرمایید :


https://go2tr.com/hungary


.


.


.


کشور مجارستان در یک نگاه


https://youtu.be/9c6kKT3Isoo


آنچه در رابطه با کشور مجارستان نمیدانید


https://youtu.be/luphxfRe-Ow


چالش های زندگی در کشور مجارستان


https://youtu.be/XNo-OSNX1pY


انواع روش های مهاجرت به کشور مجارستان


https://youtu.be/HfQjhSwYgGg


شرایط زندگی و تحصیل در کشور مجارستان


https://youtu.be/LoI_sklcrFg


سفر به سرزمین منحصر به فرد مجارستان


https://youtu.be/o4kFqy2esjc


بررسی شرایط تحصیل در دانشگاه سگد مجارستان


https://youtu.be/KOLEoAdx1EM


تحصیل رشته پزشکی در کشور مجارستان


https://youtu.be/HtrmM577StY


تحصیل رشته دندان پزشکی در کشور مجارستان


https://youtu.be/-5rUSoCii3A

دیدگاه کاربران