پخش خودکار بعدی

سرمربی سابق پرسپولیس در کمپین ورزش سه

کمپین ستاره ها کمپین ستاره ها
46

حمید درخشان به کمپین ورزش سه پیوست


کاپیتان و سرمربی سابق باشگاه پرسپولیس به خانواده کمپین ورزش سه اضافه شد.


به گزارش "ورزش سه" حمید درخشان کاپیتان اسبق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس یکی ازبازیکنان شاخص تاریخ فوتبال ایران در دهه شصت به شمارمی آید که فوتبال دوستان خاطرات خوبی را از بازی های او به یاد دارند. او بعد از اتمام دوران بازی در کسوت مربیگری علاوه بر هدایت تیم های شهرداری تبریز داماش گیلان نفت تهران و خونه به خونه در دو مقطع هدایت باشگاه محبوبش پرسپولیس را هم بر عهده داشت. 


درخشان مانند چهره های دیگر ورزشی همچون امیر قلعه نویی برانکو ایوانکویچ وینفرد شفر کیمیا علیزاده و خداداد عزیزی و بسیاری دیگر از اعضای جامعه ورزشی ایران به کمپین خیریه کمک به سیل زدگان ورزش سه پیوست.


وی در ویدئویی که به همین منظور منتشر کرده است از همه ورزشکاران دعوت می کند که با پیوستن به این کمپین نقشی هر چند مختصر در کمک به سیل زدگان اخیر ایران داشته باشند.


وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده اند. چهره های ورزشی و هنری همانند امیر قلعه نویی کیمیا علیزاده یحیی گل محمدی محید جلالی خداداد عزیزی علیرضا منصوریان علی فتح الله زاده و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیلزدگان به چالش می کشند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک های مردمی ادامه دار باشد.


هم‌وطنانی که قصد کمک به سیل‌زدگان رادارند می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112737 مبلغ موردنظر خود را به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز نموده و رسید آن را برای وب‌سایت ورزش سه ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی نامشان در میان شرکت‌کنندگان در کمپین ثبت شود.


کمپین ستاره‌ ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وب‌سایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک‌های نقدی و غیر نقدی ستاره‌های ورزشی و هنری مستقیما به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

تاریخ انتشار 16 / 04 / 1398
دسته‌بندی ورزشی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.